Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldön mennyit keres egy...

Külföldön mennyit keres egy építészmérnök? Illetve melyik országokban a legjobb a fizetésük?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés főként építészmérnököknek szól, akik külföldön dolgoznak.(Hiszen ők tudnak pontos számokat mondani.)

2017. júl. 30. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Az a terved hogy megcsinálsz egy képzést itthon és külföldön degeszre keresed magad?
2017. júl. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem,külföldön szeretnék tanulni is.
2017. júl. 30. 10:40
 3/6 anonim válasza:
100%
#1-es,tudod te,hogy mennyit keres itthon egy építészmérnök?Úgy 120-300 ezret.(A 300 már nagyon jónak számít)Nem csodálom,hogy a kérdező inkább külföldön dolgozna.
2017. júl. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok építészmérnök, de a sógorom az volt.

Ha tehetséges vagy és valamennyire beszéled a nyelvet, Franciaországban betegre keresheted magadat.

Csak a kezdet nehéz, erre számítanod kell.

Ha viszont itt akarsz tanulni, fontos a jó nyelvtudás.

2017. júl. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon kívül bárhol. Tényleg rossz látni hogy 10 év tapasztalattal építész volt kollégám nettó 210-et keres. Nekem is építész a végzettségem, mégsem a szakmában dolgozom, nem fogok 5 év kőkemény egyetem után ennyi pénzért bohóckodni.
2017. júl. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Még egy kérdésem lenne: mennyire működőképes az, ha valaki Magyarországon lakik, de külföldön (külföldi cégnél) dolgozik?
2017. júl. 30. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!