Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közgazdász diploma után...

Közgazdász diploma után mennyire érdemes OKJ-s mérlegképes könyvelő képzést elvégezni, könnyen el lehet vele helyezkedni?

Figyelt kérdés
Közgazdász diplomám van és banki területen dolgoztam 10 évig, abból elég volt. Jelenleg nincs állásom de mivel banki területen van tapasztalatom, így más nagyon nem jöhet szóba, amúgy már 36 éves vagyok. Nagyon sok helyre keresnek könyvelőt, mérlegképes könyvelőt, nem tudom hogy ha van egy közgazdász diplomám de nincs ezirányú gyakorlatom viszont lesz OKJ-s mérlegképes könyvelő végzettségem, akkor van esélyem az ilyen állásokra?
2017. júl. 31. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Édesanyám pont ezt tette, és mára 1 milla fölött keres. De ehhez sok céget is kell bevonzani, és jó ismeretség is kell.
2017. júl. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
10 év banki tapasztalat után, ha megelégszel nettó 150 fizetéssel kezdő könyvelőként, akkor érdemes.
2017. júl. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Én biztos nem mennék, saját vállalkozás például tanácsadás irányába? Iszonyat érvágás lesz fizetésben.
2017. júl. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért jól gondold meg, hogy a banki területből lett-e eleged vagy csak abból a munkakörből amit végeztél, mert friss mérlegképes könyvelői papírral fogsz sokat keresni kezdetben.
2017. aug. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!