Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik tanfolyamot érdemesebb...

Melyik tanfolyamot érdemesebb elvégezni a mérlegképes könyvelőit vagy a TB ügyintéző-bérszámfelytőit?

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Először is helyesírásit....

Hogy azon felül melyiket, azt nincs aki meg tudja mondani neked előre. Gyakorlat nélkül egyikkel se mégy sokra...

2013. márc. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mérlegképest mondanám. Én az utóbbit végzem, de nagyon nehéz. Tényleg szükség van gyakorlatra, ha van ismerősöd a szakmában ahová tudsz menni gyakorlatot szerezni akkor nincs gond. Egyébként küzdelem lesz.
2013. márc. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hűha, egy "j" betű miatt tényleg el kellene végeznem egy helyesírási tanfolyamot! Köszi, hogy felhívtad rá a figyelmem! Keresek is egyet a két diplomám és a két nyelvvizsgám mellé! Egyébként minek válaszolsz, olyan kérdésre, amiről gőzöd sincs!
2013. márc. 28. 15:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Én írtam neked normálisan, de nekem meg se köszönöd.

Hát ezek után, tudod nagyon szívesen...

2013. márc. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát első voltam... Látszik nem ismersz... Tudod könyvelő vagyok, nagyon régóta... És gyakorlat nélkül nehéz lesz mint ahogy más is írta. Tudod nekem nincs diplomám, mert sajnos van egy beteg gyerekem, akire elment a pénz, mégis le tudom írni a bérszámfejtő szót... Két diploma meg x nyelvvizsga és mégis mást akarsz? Hmm ez is érdekes....
2013. márc. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!