Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldre hová érdemes kimenni...

Külföldre hová érdemes kimenni dolgozni?

Figyelt kérdés
2017. aug. 9. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Milyen nyelvet beszélsz jól és milyen végzettséged van?
2017. aug. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Semmilyen nincs neki, ezért akar külföldre menni :)
2017. aug. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Oda érdemes kimenni amelyik ország nyelvén tudsz kommunikálni.
2017. aug. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Ha a magyaron kívül tudna bármilyen nyelven is, akkor már az adott nyelven keresgélne munkát. Ha mondjuk tud is egy nyelvet, akkor meg az a gond, hogy nincs benne annyi asszertivitás, hogy maga járjon utána, és idejön kérdezni. Ez nem sok jóra enged következtetni.
2017. aug. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Drága! Én azt írtam,hogy abba az országba menj amelyik nyelvét beszéled. Ha 4 nyelven beszélsz akkor a 4 ország egyikébe mehetsz nyugodtan. Mivel a kérdésedben nem írtad, hogy milyen nyelveket tudsz, így senki sem tud érdemleges választ adni.

Én Angliában élek, és tapasztalatból mondom, hogy angol nyelvtudással boldogul az ember. De ha mondjuk azt írtad volna, hogy beszélsz oroszul, akkor azt írtam volna, hogy Oroszországba menj, és ne Angliába, Németországba, vagy Franciaországba. Szóval legközelebb mielőtt kivered a hisztit, írd le normálisan a kérdésedet, kiegészítve, hogy te X nyelveket beszéled, és ezek a szakmáid.

2017. aug. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
43%
ILYEN stílussal maradj itthon, ne rontsd tovább a magyarok amúgy sem túl jó hírét!
2017. aug. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!