Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi szükség állásinterjúra?

Mi szükség állásinterjúra?

Figyelt kérdés

Diákmunkára jelentkeztem. A feladataim iratlefűzés, fénymásolás és iratszortírozás lett volna, szóval nem igényel nagy kihívást semmilyen szinten. Rá két perccel csörgött a telefonom, hogy továbbították az önéletrajzom, és majd szólnak, ha behívnának állásinterjúra. :D Mégis, miért? Szimpátia alapján vesznek fel? Ennyire komoly meló fénymásolni? Nem értem.


Már szereztem másik munkát, amit sokkal több pénzért végezhetek, és bizonyos képességeket is igényel, mégsem rendeztek nekem állásinterjút, jövő héten kezdek.


2017. aug. 11. 03:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy szimpátia alapján. Mi más alapján, irat fuzesbeb szerzett gyakorlat? Nem jarnal jól. Vagy rögtön cv alapján küldjék ki az abban leírt címedre a munka szerződést? Nem is értem hogy gondolod? Aki kapja marja? Mi alapján valogatnanak több jelentkező közül ha nem interjún?
2017. aug. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van egy csomó jelentkező, megnézik őket, aztán döntenek. Igen, szimpátia alapján.
2017. aug. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert debil embereket nem akarnak potyára felvenni. Kihívásnak nem kihívás, de ha full hülye vagy link alak vagy, bevánszorgsz esetleg totál másnaposn, még szétszívott fejjel, akkor nem fognak felvenni.

Szokd meg hamar, a cégek válogathatnak, ez alól te sem vagy kivétel.

2017. aug. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Márpedig meglepett. Ez már vagy a 3. ilyen fénymásolós diákmunkám lett volna, eddig egyszer sem hívtak be külön interjúra. Csak komoly munkákkal kapcsolatban voltak interjúim. :/ Úgyhogy ez nekem új.
2017. aug. 11. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!