Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jártatok már úgy, hogy a...

Jártatok már úgy, hogy a HR-es nem küldte ki a meghívót az állásinterjúra?

Figyelt kérdés
Mert én már harmadszor járok így. Telefonos előszűrés, kéri menjek be interjúra, majd küldi a meghívót mikor, hova, kihez és a meghívó nem jön. (Telefonszám nincs vagy nem visszahívható). Egyszerűen slendrián vagy ennyire vagyok csak fontos?

#meghívó #Hr állásinterjú
2017. jún. 21. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
cég nevére keres rá hivd fel őket. Ha pedig nem tudod a cégnevét ne csodalkozz ,hogy atvernek.
2017. jún. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Millió telephelyük van Budapesten...Nem mondta a csaj a telefonba, hogy hova kell menni, mert azt mondta minden benne lesz a meghívó levélben. Ez hétfőn volt, semmit se küldött. Pénteken reggel kéne mennem.
2017. jún. 21. 17:02
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
Igen, amikor még Baranya megyében laktam, felhívtak így Pestre állásinterjúra, de miután nem küldték ki az e-mailt, leszartam az egészet, nem tudom ez után komolyan venni őket. Egyébként azt olvastam, hogy akik hasonló helyzet után külön kérték az infókat, azokat nem vették komolyan állásinterjún, már ott látszott, hogy csak szórakoznak velük. Hát velem ne szórakozzanak, szarok rájuk! Jogász vagyok.
2017. jún. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem szűri a levelező az emailt? Velem ilyen még sosem történt...
2017. jún. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Nekem régebben nem volt de mostanában volt, nekem kellett újra hívnom az embert.


Lehet többet nem fogom, ha nem küldi megyek máshova, a cég meg dőlhet befele, l@@szarom.

2017. jún. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nincs a spamben! :-)
2017. jún. 21. 17:40
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Velem megtörtént, és ismerősömmel is, mikor ugyanahhoz a céghez interjúzott. Egyikünk se ment oda ...
2017. jún. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%

Nekem volt olyan munkahelyem, ahol rám nyomtak egy balhéelvivő szerepet. A lényeg, hogy olcsóbb sunnyogni és ellenőrzésnél valakinek a nyakába varrni a hibát.


Kaptam egy új feladatkört munkaidő vége előtt 1 órával (péntek), valamint az infót hétfőn ellenőrzik a céget ezen a területen. Nem aludtam semmit, találtam pár hibát, de nem volt sem időm, sem szerepköröm, sem jogosultságom a javítására. Erre jött 30 000 000Ft-os bírság pont ezen hiányosságok miatt...

Rövid időn belül repültem :)


Nos engem egy balfék HR-es ehhez a céghez interjúztatott 3 körben és csak utána tudtam meg, hogy a régi helyemre kerestek embert. A hozzáértésének hála a 3-adik alkalommal nem ért rá, de elfelejtette jelezni én meg utaztam 2*168km-ert, így pár napra rá mehettem megint, de tudnám mi a faksz értelme volt :)

2017. jún. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha kijelzett lenne a szám, akkor csak annyira fellehetne hívni, hogy nem kaptál még e-mailt az interjúról, de ha rejtett volt vagy, ha esetleg olyan a stílusa is, akkor le kell sz_rni, nem érdemes foglalkozni vele..
2017. jún. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyáron is hasonlóan jártam, vagy interjú előtt egy nappal vagy aznap érkezett meg a meghívó... OK, a címet, időpontot tudtam, még emailt is tudtam nézni reggel, de talán ezt nem így kellene. Nagyon jó a meghívó küldése, mert útközben nem biztos, hogy van nálam ceruza, papír, hogy felírjam a helyet, időpontot, de így, hogy nem küldök azonnal...
2019. okt. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!