Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Volt már olyan, hogy visszauta...

Volt már olyan, hogy visszautasítottatok állásajánlatot, mert olyan kevés, nevetséges bért ajánlottak?

Figyelt kérdés
És a munkakörülmények miatt?

2017. aug. 13. 14:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, sok állás pontosan ezért betöltetlen.
2017. aug. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én is nemrég jártam így. Elvárás volt: diploma, 2 nyelv tárgyalóképesen, 10 év munkatapasztalat (Bp). Sok körös interjú után közölték, hogy a fizu nettó 160 lesz (az is csak félig bejelentve). Otthagytam őket. Szerintem még mindig nem értik...
2017. aug. 13. 14:16
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Persze, bruttó 330 + juttatasokra azt mondtam, hogy rendben leszünk de adjanak meg pár napot, másnap egy másik interjún bruttó 450-es ajánlatot kaptam.

Páromat gyakornoki helyére akartak visszacsábítani bruttó 200-ért, úgy hogy jelenleg a nettoja ennyi es kb 2 szinttel magasabb beosztásban dolgozik, ezeket sem tudom mennyire gondoltak komolyan. De az a vicc, hogy meg is orroltak ra, hogy lemondta az interjút mikor kiderült a fizetés....

2017. aug. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem, mert fiatal vagyok, és eddig örültem ha végre találtam valamit. De most már biztos nem mennék olyan helyre, ahol kevesebbet akarnak fizetni mint amennyit most keresek. Pedig az se egy hű de nagy pénz.
2017. aug. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én. 2014-ben befejeztem az iskolát (tanári), jelentkeztem iskolákba. 90ezer forintot akartak adni a legtöbb helyen.... Na azóta élek Németországban és sza*ros gyári melósként keresek nettó 1800 eurót. Mivel itt eléggé keresik a tanárokat, jelentkezni is fogok, ha elérem azt a nyelvi szintet, ami ehhez kell. Mert egy B1-B2 elég halovány, C1-en meg még nem állok.
2017. aug. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
25%

Nem, mert nem pénzért dolgozok, hanem hivatásból és az innovációért.


25/F, 350 nettó, programozó

2017. aug. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%

"Nem, mert nem pénzért dolgozok, hanem hivatásból és az innovációért."


Ja persze, persze, azért megnézném mikor vállalnál el egy munkát havi nettó 85ezer Ft-ért. :)

2017. aug. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

Időpont ma 15:45


Akkor miért nem ingyen csinálod, vagy a feléért? Hivatásból ja persze... ezt mondanád akkor is, ha nettó 80-at kapnál érte...:D

2017. aug. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
El sem megyek interjúra a fizetési igényem tisztázása nélkül
2017. aug. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%
Volt munkahelyemről tartom a kapcsolatot egyik munkatársammal, őt kérte meg az egykori főnököm hogy kérdezzen rá nálam, nem e akarok visszamenni. Finoman nemet mondtam, elsődlegesen azért, mert tudom hogy sokkal kevesebb pénzt kapnék és ugyanazt a tudásszintet elvárnák mint amit a mostani helyemen.
2017. aug. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!