Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Volt már olyan, hogy visszauta...

Volt már olyan, hogy visszautasítottatok állásajánlatot, mert olyan kevés, nevetséges bért ajánlottak?

Figyelt kérdés
És a munkakörülmények miatt?

2017. aug. 13. 14:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét ajánlatot nem, de interjún miután a HR-es mondta, hogy kb. milyen bérkategóriában gondolkoznak akkor mondtam, hogy ez annyira messze van az én elképzelésemtől, hogy ha csak ez nem "nagyon rugalmas" akkor lehet fejezzük is be. Befejeztük.
2017. aug. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%
persze, heti 5x12 óra, gyárban, semmi juttatás, 4 órás bejelentés mellé 90ezer, eleve nem is jelentkeztem, az egyik álláskeresős oldalon találtak meg, megköszöntem szépen és azt a választ is megkaptam h ezt teljesen komolyan gondolják, csőd széli a cég.. szted?
2017. aug. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
170-180 körül kerestem volna egy call centerben pótlékokkal meg ezzel-azzal együtt, ami nem hangzik rosszul annak ellenére sem, hogy a telefonálgatásnál szerintem még a gyár is jobb. Csak ehhez nekem fel kellett volna költöznöm vagy be kellett volna járnom Pestre, bejáráshoz, lakhatáshoz meg természetesen egy büdös fityinggel nem járultak volna hozzá. Még ez se tette volna be a kaput, csak szerencsétlenségükre elkezdtem olvasgatni a céggel kapcsolatos véleményeket a neten. Mit ad az ég: vééééééletlenül nem elfelejtették közölni interjún, de még a szerződésben is, hogy egy bő százezres belső képzés és a hasonló áron adott munkaruháim költségeit is rám fogják verni, ha egy éven belül otthagyom őket? Amint ezt megtudtam a próbaidőm harmadik napján, fel is mondtam, még mielőtt megkaptam volna a munkaruhát és a képzésen részt vettem volna.
2017. aug. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
61%

6-os!


B@$zd meg magad! A nap legirritálóbb válasza itt gyakorin. Hivatástudatra hivatkozol, azt közbe olyan pénzt keresel, ami a legtöbb embernek csak álom. Bármibe fogadok, hogy szándékosan provokáltad az olvasókat.


Úgyhogy ne is írj vissza semmit, egyszerűen csak b@$zd meg magad! Kétszer is!

2017. aug. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
73%

@14

Ő egy már-már klasszikus troll. Mindenhova bespammeli ugyanezt, én meg minden alkalommal meglepődök a felháborodott válaszolókon, akik ezek szerint nem törzsvendégek ebben a témakörben. :D

2017. aug. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
5-ös válaszadótól csak úgy halkan megkérdezném, hogy nem tudta, hogy a pedagógusok közalkalmazotti bértábla szerint kapják a fizetésüket? Vagy akkor mire fel ez a nagy felháborodás, ha kezdő pedagógusként ki akarták szúrni a szemét 90 ezerrel?
2017. aug. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
2009 elején a nagy autóipari válságban lapátra tettek, kaptam volna munkát a szomszéd megyében, havi utazási költség olyan 60 ezer lett volna ill napi 2x70 perc, mindezt BRUTTÓ 120 ezerért, amikor 128 ezret kaptam munkanélkülin és akkoriban nem 3 hónapig volt, mondjuk nem végig ez az összeg volt
2017. aug. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én elhiszem a #6-os válaszát, mert 350 nettó kb 500 bruttó, ami elég alacsony bér egy programozónak (hacsak nem első munkahely). Ha valaki többet keres mint 140, akkor már ne is válaszoljon meg egy ilyen kérdést?
2021. aug. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!