Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jövőhéten 4 nap "betegszabira"...

Jövőhéten 4 nap "betegszabira" akarok menni. Elmondjam az orvosnak, hogy nincs bajom vagy hazudjak valamit?

Figyelt kérdés

Jövő héten muszáj lenne ügyeket intéznem, ehhez 4 napra lenne szükségem, de mivel csak június óta dolgozom a munkahelyemen, így alig volt 10 nap szabim, az év nagy része még hátra van, így ami maradt, azt nem akarom erre kivenni.

Arra gondoltam, elmennék az orvoshoz és azt mondanám hányás hasmenésem van, ez mennyire jó ötlet? Vagy mondjam meg az igazat?


2017. aug. 14. 08:04
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Eleve nem szerettem volna, mivel valószínűleg -az itteni reakciókból is kiindulva - kinevetne, majd kirakna az irodából, hogy nem. Ezért rögtön a betegszabira gondoltam, akkor nem kell nagyon magyarázkodni.
2017. aug. 19. 20:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!