Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állami tisztviselő lehet...

Állami tisztviselő lehet munka mellett vállalkozó?

Figyelt kérdés
Vagy az összeférhetetlenség?
2017. aug. 19. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát a főnök engedélyével tudtommal lehet.

Persze akkor már érdemes megvizsgálni, hogy a főállást is nem érdemes-e lecserélni.

Állami tisztviselő a hülyéknek van kitalálva: szarul fizetnek, de még mellé be is korlátozzák az embert, hogy nehogy véletlenül meg tudjon élni egyéb módokon.

Cserébe nem anak semmit, hacsak az évente felkínált 12 db. kedvezményes utazási lehetőséget nem tekintem annak.

2017. aug. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz, akkor én hülye vagyok... mindenesetre köszi a választ :)
2017. aug. 19. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is voltam kormánytisztviselő, nincs abban semmi. Akkoriban jó kompromisszum volt.

Csak éppen mindig is úgy tekintettem, hogy ez egy átmeneti állapot és mellette képeztem magam. Pár év múlva be is jött a számításom, és átmehettem egy sokkal jobban fizető, sokkal kevésbé stresszes munkahelyre.

2017. aug. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Összeférhetetlen, kivéve a tudományos, oktatási tevékenységet, de ehhez a főnök engedélye kell. Húzz el minél előbb a közszférából. Én is dolgoztam ott br 249-ért, uazért a munkáért a multinál br 450et kapok.
2017. aug. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!