Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyéni vállalkozóvá válás...

Egyéni vállalkozóvá válás munkáltató cég hiányában?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval a helyzet, hogy Kaposváron lakok. Programtervező informatikus(BSc) végzettségem lesz hamarosan.

Legközelebb Pécsen lenne munka. Viszont amit keresnék, kb fele ha nem több albérletre menne.

Jelenleg is bedolgozok projekt alapon egy egyéni vállalkozónak. Előtte 1,5 évet távmunkáztam.


Szerintetek gyűjtsek pénzt és költözzek? Néztem állásokat, 200-250 ezer nettót meg tudnék keresni Budapesten. Számításaim szerint 300-400 ezer forint kellene legalább a budapesti élet elkezdéséhez.


Vagy maradjak itthon és távmunka/projekt alap maradjon?

Hiányzik, hogy tapasztaltabb kollégákkal dolgozzak és mutassanak praktikákat. Nem vagyok lusta Google használatához, de ha nem is tudom hogy más megoldás van egy adott problémára, akkor nyilván keresni sem fogok utána.


Válaszokat előre is köszönöm!



2017. júl. 29. 04:09
 1/2 anonim ***** válasza:
64%

Tudsz programozni vagy csak a matek megy?

Vidéki nagyvárosba kezdőként 170-200nettó

Bp-n 200-220

1 év után vidéken 220-280

Bp-n 250-320

Kb.

2 év után meg mindenhol 400 felett

2017. júl. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tudok programozni. Logikám is megvan hozzá.

1,5 évig egy webshop-rendszert fejlesztettem, tartottam karban. De tény, hogy van még hova fejlődnöm.


A cég, ahol a webshopost csináltam, már a 200 nettót is alig akarta megadni. Úgy adta elő, mintha én keresném a legtöbbet ebben a szakmában.

2017. júl. 30. 03:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!