Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha nincs egyáltalán munkatapas...

Ha nincs egyáltalán munkatapasztalatom, nem is fognak felvenni?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, csak egy érettségim és egy középfokú angol nyelvvizsgám van, jövőre megyek egyetemre. Semmilyen munkatapasztalatom sincsen, de szeretnék dolgozni. Diákmunkázni nem tudok, mivel most nem vagyok diák. Nem gondolok komoly munkára, egy eladói vagy mozis vagy valami hasonló munka jó lenne. Szerintetek az ilyen helyekre nagyon kell, hogy legyen tapasztalatunk? Hamar bele lehet tanulni, de nem tudom, mennyire veszik komolyan, hogy legyen tapasztalatod. Vagy milyen munkákat tudnátok még javasolni nekem? Előre is köszönöm.

2017. aug. 23. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
De fel fognak, mivel 25 év alatti pályakezdő vagy, ilyenek után kapják a legtöbb támogatást.
2017. aug. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fel fognak venni, boltosból, árufeltöltőből hiány van. Mondjuk nem tudom hol élsz, ha nagyvárosban, akkor lesz melód, ha Mucsaröcsöge-alsón, akkor nem biztos.
2017. aug. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
A 10 éves tapasztalattal rendelkező munkavállaló is elkezdte valahol. Igen van esélyed dolgozni.
2017. aug. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Budapesten élek.
2017. aug. 23. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!