Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hajlandóak a cégek bejárós...

Hajlandóak a cégek bejárós kollégákat felvenni vidékről?

Figyelt kérdés

Székesfehérvári vagyok, Budapesten jártam egyetemre, most fogok végezni, és szeretnék is visszaköltözni Fehérvárra, mert nagyon szeretem, és nem szeretnék Pesten letelepedni, családot alapítani.


Viszont az elől nem zárkózom el, hogy Budapesten dolgozzam, elvégre a fehérvári vasútállomásról 40 perc alatt elérhető Kelenföld vonattal, meg kocsit is tervezek venni, szóval megoldható lenne a bejárás.


Viszont a cégek hajlandóak bejárós kollégákat felvenni? Mert úgy tudom, ha felvesznek muszáj fizetniük a bejárás költségének 86%-át, de akkor ki fog engem felvenni, ha havonta tízezreket kell még pluszban költeniük rám? Fehérvár és Budapest között majdnem 50 ezer ft a havibérlet...


Vajon lenne olyan cég, amely kifizet értem havi több mint 40 ezret, amikor biztosan lenne sok budapesti jelentkező is? Érdemes egyáltalán budapesti helyekre jelentkeznem, vagy teljesen esélytelen, hogy pályakezdőként bejárósként felvesznek?


2017. jún. 6. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Egyáltalán nem muszáj fizetniük...
2017. jún. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ hiányszakma-e, de nem a bérlet az egyetlen probléma, hanem úgy gondolkodnak a cégek, hogy neked lesz tele a tököd az utazással és fel fogsz mondani, ha találsz a lakhelyedhez közelebb állást, úgyhogy inkább nem vesznek fel.
2017. jún. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

"Egyáltalán nem muszáj fizetniük..."


De igen, kivéve, ha nem veszik fel.

2017. jún. 7. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!