Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Próbaidő alatt szeretnék...

Próbaidő alatt szeretnék munkahelyet váltani, szerintetek érdemes az önéletrajzba / motivációs levélbe beleírni a mostani munkahelyemet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy bő másfél hónapja váltottam, de nem tetszik az új munkahelyem. Az állásinterjún rákérdeztem a számomra fontos dolgokra, de a valósában nem azt kaptam, mint amit ott ígértek. Most szeretnék új helyekre jelentkezni, de nem tudom, hogy beleírjam-e ezt a 1,5-2 hónapot az önéletrajzba / motivációs levélbe, vagy inkább hallgassak róla. Előtte egy bő másfél évig dolgoztam az első munkahelyemen.

2017. aug. 26. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen se hallgass róla, innen is kell kapnod kilépő papírokat amit aztán az új helyen kell leadnod...
2017. aug. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló helyzetben voltam. Váltottam és hatalmas reményekkel indultam neki az új munkahelynek, gyorsan világossá vált, hogy hatalmas csalódás lett.

Kb egy hónap után kezdtem keresgélni, kicsit több mint egy hónap múlva hívták interjúra.

Nem hallgattam el semmit. Őszintén megmondtam, hogy nem az lett amire számítottam. "Senki sem tudja előre, hogy el fog esni" mondta egy bölcs ismerősöm.

2017. aug. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!