Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 30 felett pályakezdőnek lenni...

Luzsi Emőke Sára kérdése:

30 felett pályakezdőnek lenni reális?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok, dajka végzettségem van, de eddig még csak nagyon rövid ideig dolgoztam. Háztartásbeli anyuka vagyok, nincs igazán munkatapasztalatom még. Most el szeretnék végezni egy ápolónői tanfolyamot, majd elhelyezkednék. Mire odáig jutok, több, mint 30 éves leszek. Fel fog venni bárki egy ilyen idős pályakezdőt? Szeretnék dolgozni, de attól félek csak elhajtanának mindenhonnan ennyi idősen, nulla szakmai tapasztalattal...
2017. aug. 29. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ápolónőnek bármikor felvesznek. Még végzettség nélkül is.
2017. aug. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
13%
Megnéztelek, nem látszol 30-nak. Nagyon csinos, kedves kislánynak tűnsz. Miért akarsz dolgozni, majd az Ádám wltart.
2017. aug. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:-D Az nem opció, hogy majd a férjem eltart! :-D Mert megteszi, szó se róla, de attól még nekem is van önbecsülésem és vannak ambícióim!
2017. aug. 30. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!