Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit ért a cégvezető azon hogy...

Mit ért a cégvezető azon hogy ha csődbe megy a cég annak "nagyon súlyos" következményei lesznek? Kire nézve?

Figyelt kérdés

Nem értem. A cégvezető azt pofázza hogy a cég anyagilag rossz helyzetben van, és ha ez így megy tovább akkor bizony csőd és roló le, és annak „nagyon súlyos“ következményei lesznek. Mondja a sima alkalmazottaknak.

Én meg nem értem miről pofázik. Nagyon súlyos következmények de kire nézve? mert a sima alkalmazottakkal mégis mi történhet? max el lesznek bocsátva és megetnek új helyre. MAx. Ez a legrosszabb.... ami nem egy nagy szám mert amúgy is ez megy el az megy el magától stb.


Miről beszél? Következmény? Hát a cégvezetésre tulajra nézve igen. Az ő pénzük van benne az ő pénzük úszik majd el, ők járhatnak majd a bíróságra ha marad utánuk egy rakat adósság stb....


Miről beszél?


2017. aug. 30. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Az alkalmazottakra nézve az lehet a legsúlyosabb következmény, hogy megszűnik a munkahely, illetve nem fizetik ki a bért részben vagy egészben.
2017. aug. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Na hát ez az... nem egy súlyos dolog sőt kb mindenki leszarja úgyis nincs olyan hét hogy valaki fel ne mondana magától... (felmondás oka az eleve szar fizu egy csomó soha ki nem fizetett túlórával megfejelve)

mire eljön a csőd ember se lesz...

2017. aug. 30. 19:01
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Akkor te miérsz nem lépsz? Ha már ilyen rossz a helyzet, hogy nem fizet mindig rendesen akkor ez innen még rosszabb lesz. Amúgy tényleg ennyi a következmény az alkalmazottakra nézve, elmarad a fizu (ami szerintem elég súlyos következmény) meg állás nélkül maradsz. Jobb lenne lépni innen minél hamarabb.
2017. aug. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

- nem lesznek kifizetve

- megszűnik az állásuk


ennyi a következmény

2017. aug. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

" nem lesznek kifizetve "


MIért ne lennének? Van OBA is a világon.... persze ha az egybites melós még sose hallott róla az már az ő baja...

2017. aug. 31. 09:24
 6/12 A kérdező kommentje:
sorry bérgarancia alap....
2017. aug. 31. 09:25
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Persze. Feltéve ha eddig nem zsebből fizetgetett, be vagytok jelentve és full legálisan foglalkoztat.
2017. aug. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

ügyfékapu és 1 perc alatt kiderül.... mondjuk én egy munkahelyen úgy kezdek hogy belépés és 1 hét múlva már ellenőrzök is, és havonta 1x ránézek az ügyfélkapura.

Ha valaki nem így tesz az magára vessen

2017. aug. 31. 11:05
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Újra lecsapott a kamu munkaügyes, nincs megállás , nincsen ünnepnap, mindig jön az újabb kamu kérdés!
2017. aug. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul naponta többször, úgy látszik, bepótolja a kimaradt időszakot is!
2017. aug. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!