Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki az akit nem alkalmaznak még?

Ki az akit nem alkalmaznak még?

Figyelt kérdés
Az önkormányzattól értesítették három hete, hogy közmunkásként (közfoglalkoztatottként) alkalmaznának. Késöbb pedig már azt mondták, hogy nem alkalmaznak, mert szakképzett vagyok. Azt mondták, hogy azokat alkalmazzák, akik "csak" általános iskolai végzettséggel rendelkeznek.

2017. aug. 31. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Túl sok pénzbe kerül az államnak a sok ingyenélő, úgyhogy elkezdik visszaszorítani a közmunkaprogram kedvezményezettjeit.
2017. aug. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

És, lett volna kedved menni?

Dolgozni akarsz?

2017. szept. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedvem lett volna hozzá, és dolgoznék is. Más részt, ha nem fogadja el a munkát az, akinek ajánlják, akkor attól a személytől megvonják a (FHT) foglalkoztatást helyettesítő támogatást.
2017. szept. 10. 14:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak a 8 vagy annál kevesebb osztályosok maradhatnak közmunkán illetve 25 év felettiek. Engem is el fognak küldeni, csak majd nem tudom a 8 osztályos C kategóriás hogy fogja elvégezni az irodai munkát, mert azt mondták, csak közfoglalkoztatott foglalkozhat közfoglalkoztatottakkal, ezért nem vettek fel rendes alkalmazottnak engem sem.
2017. szept. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es: Nálunk a 25 év alattiakkal aláírattak egy papírt és marad minden ugyanúgy, mint eddig. Ilyet még nem hallottam, hogy közfogissal csak közfogis foglalkozhat, nálunk sincs így.
2017. szept. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondoltam, hogy csak kifogás.
2017. szept. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5-ös: Melyik megyében íratták alá a papírt?
2017. szept. 25. 00:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Csongrád.
2017. szept. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!