Kirúghatnak emiatt?

Figyelt kérdés
Két hete dolgozom egy multinal mint marketing gyakornok. Nagyon sok a munka. Most hétvégén van egy rendezvénye a cégnek és 10 prezit kell készítenem amiből csak 8 lett meg. Nagyon sok a meló, így is minden nap túlóráztam. Nem lett kész egyszerűen. Elvileg nem ezt adják elő de ha kéri valaki odaadják. Féltem a munkám. Szerintetek?
2017. szept. 1. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
nem valószínű. egyébként tegyél be még 2 (tök random) diát és beszélj értelmesen róla...
2017. szept. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
nem lesz gond
2017. szept. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%

Én nem rúgnálak ki (mert akkor csinálhatom én azt a sok hülyeséget), de toporzékolnék, üvöltenék, hogy "Éééén azt mondtam, hogy TIZET csináljál!! TE nem csináltál csak NYOLCAT! A következő ilyennél kirúglak, addig is levonunk 20%-ot a béredből lusta disznó!" :P


Höhöhö, lám, milyen jó főnök lennék.

De kár, hogy nem vagyok az :D

Besz.arok apám, olyan király főnök lennék, hogy már a gondolatától frászt kapok magamtól :DD

2017. szept. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Nézd, reális talajon kell maradni.


Kirúgni kirúghatnak. Viszont hülyék lennének magukra

vállalni egy munkaügyi pert. Ha tudod bizonyítani,

hogy annyira elhavaztak munkával, és nem a te lusta-

ságod miatt nem tudod elvégezni a feladatod, akkor ők

buknak rajta.

2017. szept. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó: Két hete dolgozik a cégnél, tehát még próbaidős. Próbaidő alatt bármikor azonnali hatállyal indoklás nélkül elküldhetik az embert. Ez teljesen legális és ilyen esetben nem lehet beperelni a munkahelyet. Szóval nem, a munkahely abszolút nem bukna semmit.
2017. szept. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

3-as, tudod, nem az a jó főnök, aki ordít a beosztottjával, fenyegeti és gyomorgörcsöt tesz belé.

Egyszerű pszichológia: az ilyen főnöktől fél a beosztott, stresszes lesz, könnyebben hibázik, rosszabbul végzi a munkáját, majd, ha elege lesz, felmond.

Lehet, hogy Te élvezed a "hatalomkodást", de munkavégzés szempontjából nagyon nem jó, ha rettegve dolgoznak a beosztottak. Ellenben a jó munkahelyi légkörben "megtáltosodnak" a beosztottak és olyant is kérhetsz tőlük, amit egyébként lehet, meg se csinálnának... :-)

2017. szept. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%

Nem baj, akkor felveszünk mást fele annyi pénzért :P


Azért nincs még meg az adriai villám meg az Audi A8-am mert ilyen hülyeségekkel foglalkoznak mint pszichológia amelyett hogy dolgoznának :PP

2017. szept. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!