Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magánbölcsőde mennyiben más,...

Magánbölcsőde mennyiben más, mint az állami?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csecsemő-és kisgyermeknevelő BA-t végeztem és úgy alakult, hogy pár magánbölcsődébe is beküldtem az önéletrajzom.

Eddig csak állami intézménybe dolgoztam és arra lennék kíváncsi, hogy a magánbölcsőde milyen? Mennyit keresnek, állják-e a távolsági bérletet? Kis létszámú csoportok vannak? Bérigényt mondani kell az állásinterjún vagy ők mondják meg? Bejelentenek normálisan, vagy csak minimálbérre? Szóval, unblock a kérdésem: miben más, mint az állami?

Előre is köszi a választ:)



2017. szept. 7. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Én csak nagyapaként ismertem magánbölcsődét (államit nem). A tulajdonosok mellett nem volt alkalmazott és az akkori minimálbérnél többet kértek egy 2,5 éves gyerekért. Volt vagy 10-15 gyerek. Viszont a tulajdonosoknak kellett bérelni a helyiséget, biztosítani az élelmezést, fizetni a kötelezően tartandó gyerekorvost stb.
2017. szept. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nettó 89-et keresek egy magánbölcsiben mint kisgyermeknevelő...a diplomás koléganőim is.ne kérdezd,hogy...bérletet állnak mondjuk,4 csoport van fejenként 5 gyerekkel,de akkor is nagyon kevés.Több helyről is azt hallottam,hogy rosszabbul fizetnek mint az államiban,de gondolom minden hely más.Nekem nem lehetett bérigényem,ennyit adtak.Nem volt munkám,elfogadtam,de közben keresgélek ahogy a kolléganőim is
2017. szept. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szia, igen sejtettem.... párat felhívtam és érdekes módon mindegyikbe van hely, nekem is gyanús volt... és gondolom a főnökök meg bezsebelik a pénzt. Azért köszi a válaszod és sok sikert nektek!:)
2017. szept. 7. 15:33
 4/8 anonim válasza:

Nettó 149ezret kapok magán bölcsibe. Max 12 fős csoportok vannak, csoportonként 2 nevelő + 2 dajka.

Nem a pénz miatt nem jönnek ide dolgozni hanem a kényes szülők miatt. Komolyan idegbajt kapok hogy xy ennek a fia, szóval ne szóljak rá, meg nagyon figyelnek rá. Xy gyerekének a fia nem eszi meg a sárga dolgokat. Ha lenne hely elmennék én is, nehogy már csak mert orvos az apja ne lehessen a gyerekre rászólni

2017. szept. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ja értem, hidd el az államiba is vannak idióta szülők. Volt egy anyuka, aki azon verte ki a cirkuszt, hogy miért nem alkalmazzuk az orrszívót-,- Abba nem gondolt bele, h abszolút nem higiénikus és kivitelezhetetlen is...

Köszönöm a választ:)

2017. szept. 7. 16:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Kerdezo, ha valaha jársz erre: mitől kivitelezhetetlen az orrszivo? És mitől nem higiénikus, ha tisztítva van? És ha a szülő hoz be sajatot?
2019. márc. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs kapacitásunk erre.Gondolj bele mi van ha minden szülő hozna. Erre menne el a nap. Ha annyira folyik a gyerek orra,akkor maradjon otthon.
2019. márc. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
netto lehuzas a magan!!! :) ketten dolgozunk a fonokkel januartol 15gyerekre!! nem vagyok bejelentve es reggel,delutan egyedul vagyok a gyerekekkel!!! kb 3-4ora max amit a bolcsiben tartozkodik! menekulok ahogy tudok,meg mielott valami baj tortenik
2020. dec. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!