Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt köztetek HR-es? Ha...

Van itt köztetek HR-es? Ha igen, akkor, hogy váltatok azzá és milyen végzettséggel?

Figyelt kérdés
2017. szept. 10. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Nincs.
2017. szept. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Különleges nyelvi végzettségem van, jól beszélek nyelveket, illetve házilag kiműveltem magam eléggé CV írásból, mi a HR, majd megpályáztam egy állást és megkaptam.
2017. szept. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Emberi erőforrások alapszakot végeztem el hozzá, meg egyetem alatt egy cégnél részmunkaidős HR asszistens voltam, ahol el kellett végeznem egy "coach" képzést. Sok haszna nem volt, elég szervezetlen volt az egész tanfolyam, de egy papírom erről is van.
2017. szept. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezer éve - sima érettségivel - elvégeztem egy munkaügyi tanfolyamot (akkor ez volt a neve), amely középfokúnak minősült. Utána sok-sok év gyakorlata után elkerültem egy "multihoz", ahol a munka ugyanaz volt, csak már "nyugatias" megnevezéssel.


Tudod: Nem betanított munkás, hanem operátor, nem vezető, hanem manager, nem ügyintéző/titkárnő, hanem asszisztens. :)

2017. szept. 11. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!