Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi az oka annak, hogy az itt...

Mi az oka annak, hogy az itt válaszolók sokat keresnek?

Figyelt kérdés

Amikor valaki kérdezi itt, ki mennyit keres, szinte mindenki az országos átlag többszörösét mondja. Ennek okára két lehetőség jut eszembe:


1. Azok, akik itt (is) informálódnak rendszeresen, valószínűleg több figyelmet és körültekintést fektetnek a karrierjükbe, és ez meg is látszik sikerben, tehát ide többségben a sikeresek járnak.


2. Igazából ezt az oldalt látogatók összességében nem térnek el az átlagtól, egyszerűen csak az a helyzet, hogy olyanok válaszolnak a "ki mennyit keres" kérdésekre, akik büszkék rá és szívesen mondják el, míg aki keveset keres, az nem ír, esetleg mások trollkodásból direkt nagyot mondanak, azaz ezért nem tükrözik a valóságot a válaszolók.


A kettő közül vajon melyik?



2017. szept. 10. 23:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Lehidalsz, de: is-is
2017. szept. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Hát nem tudom xd szakmáim vannak amiben nem tudok elhelyezkedni, csak olyan munkákat találok ami minimálbért fizet. Holnap megyek egy helyre pl., ha felvesznek akkor belevágok, egye kukac. Akár hogy is számolom, vidéki munka, utazás, 85-nél valahogy nem jön ki többre a fizetés.
2017. szept. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell ám mindent rögtön elhinni. Én is leírhatom, hogy programozó matematikus vagyok havi 350-ért, miközben meg munkanélküli szakács.
2017. szept. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sem keresek - szerintem - hű de sokat, mégis le szoktam írni. 218 ezer bruttóban, a nettója még a 150 ezret sem éri el úgy, hogy 30 évnyi munka van mögöttem, tehát nem vagyok már "kezdő". :)

Tudom, ez manapság nem számít...

2017. szept. 11. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ide mindenki azt ír, amit akar. Én is írhatnom, hogy 1 misit hazaviszek havonta, aztán még a 200 nettóm sincs meg.
2017. szept. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 2. Magamból kiindulva. :)
2017. szept. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

igen, itt a többség programozó vagy valamilyen informatikus, aki nem hogy a pénzével, de még a szabadidejével sem tud mit kezdeni, ezért ide jár dicsekedni :D


a valóság meg az, hogy mivel anonim oldalról van szó, mindenki azt állít, amit akar :D

2017. szept. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Frusztráció. Aki elégedett a fizetésével, annak nem kell dicsekednie vele, nem fog ilyen kérdésre válaszolni. Aki meg úgy érzi hogy ő alulfizetett, az beírja hogy szerinte mennyit érdemelne.
2017. szept. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen dicsekedés az ok. Többnyire az ilyen kérdé-

sekre nem is válaszolok, de néha előfordul, ha sok a sza-

badidőm, és a "mennyit keresel" kérdés a legértelmesebb

a többi közül :)


Sok informatikus is jár az oldalra, nekik értelemszerűen

nem minimálbér a fizetésük. Nem lehet 8 órát lehúzni egy

ültő helyben a kód előtt, mert kell szünet, pihenő az

agynak, és most nem a 10 perces sétaszünetre gondolok.

Olyankor jön a GYK, híroldal, egyéb portálok, ahol né-

zelődik, kikapcsol az ember a munkából pár percre.

2017. szept. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
Én árufeltöltő vagyok a tescoban és nettó 300-at keresek.
2017. szept. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!