Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek kamu a hirdetés?

Szerintetek kamu a hirdetés?

Figyelt kérdés

Most váltok munkahelyet szóval neten nézegettem milyen állások vannak és rábukkantam egy kozmetikai teszter állásra "otthon végezhető munka" na ez így egyből megtetszett,de elég gyanús az egész 2 oldalt küldtek emailbe az egyik ahol jelentkezni tudok a másik oldal ha valami kérdésem van oda tudok írni "30"napon belül válaszolnak a kérdéseimre szóval nem kérdeztem semmit :)

Na szóval ami furcsa az egészben,hogy az oldalnak ahol jelentkezni kell nincs cégneve szóval azt se tudom hova jelentkeznék emailben említenek egy cégnevet de semmi logó meg semmi nincs hozzá,na a leggyanúsabb meg közvetítői díjat kell fizetnem a jelentkezési lap átvételére túlságosan furcsának találom ezt.

Igazából érzem hogy kamu de túlságosan jól hangzik az egész.

Ezaz az oldal [link]

Emailbe amit küldtek cégnév az pedig:

International Cosmetic S. Ltd.


2017. szept. 12. 06:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy probat megerhet, ha nem kell befizetni semmit. Az "elorelepesi lehetoseg" nekem piramis-szagu. A br ber sok egy otthon vegezheto munkaert. Irj majd azert, mire jutottal veluk ;)
2017. szept. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
közvetítői díjat kell fizetni a jelentkezési lapért ami nem sok,de hát nehúzzanak le pénzel :D
2017. szept. 12. 06:34
 3/7 A kérdező kommentje:
kérdés előtt elküldtem már a jelentkezésem visszamondani nemtudom szóval magyarázkodhatok a futárszolgálatnak :D
2017. szept. 12. 06:36
 4/7 anonim válasza:
Vannak cégek, akik vállalják, hogy nem tesztelik állatokon a termékeiket. Úgy tűnik, embereken tesztelnek. Gondolom kipróbálod a terméket, amiben a jóég tudja mi van, aztán megírod a jelentést. Okozott- e irritációt, allergiás reakciót, stb. Magyarul kísérleti egér leszel.
2017. szept. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

tuti kamu. odaírnak egy elég durva fizetést, ami miatt majd tömegével jelentkeznek az emberek. mindenki befizeti ezt a közvetítői díjat, ami gondolom több, mint úgy általában a postaköltség, amennyiért elküldik neked, ők meg majd pár nap múlva értesítenek, hogy sajnáljuk, nem téged választottunk :D


cégnév is árulkodik nagyon gyenge fokú kreativitásról, bár gondolom amiatt írtak ilyen egyszerű nevet, nehogy a végén véletlenül valami névhasználati vitába kerüljenek egy ismertebb céggel...:D meg persze ez az ingyenes weboldal is ilyen.


az ilyeneket úgy lehet jól megszívatni, amit te is csinálsz. jelentkezel, ők elküldik a lapot, te meg nem veszed át a futártól, és megy vissza a feladónak...egy idő után majd belátják, hogy többe kerül azokat a szarokat küldözgetni, mint amennyi visszajön belőle :D

2017. szept. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
400 jelentkezőnek havi 200e fölötti fizetés. Ez alaphangon is 100 millió fölött van (járulékokkal). És egy ingyenes honlaplszolgáltatón. Évente 5-10000-ért már lehet normális tárhelyet bérelni... Ennyi pénz sincs benne.
2017. szept. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"közvetítői díjat kell fizetni a jelentkezési lapért ami nem sok,de hát nehúzzanak le pénzel :D"


Kamu. Ha valaki munkát kínál, magyarul fizetne neked a szaktudásodért, akkor mégis miért szedne pénzt a jelentkezőktől? MINDEN álláshirdetés, ahol ilyen-olyan díjakat kell fizetni átverés.


"Ezaz az oldal [link] "


Másik biztos kamu dolog: ha még saját domain címe sincs a cégnek. Ez pár ezer forintos költség. Egy ilyen weblapneve.szolgáltatóneve.hu tárhely mindig ingyenes, semmilyen komoly, létező vállalat nem használ ilyet.


"International Cosmetic S. Ltd."


Ez megint csak egy totál kamu név. Nemzetközi kozmetikai valami. Hát tényleg tök életszagú név :D

2017. szept. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!