Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Másfél hónapja kezdtem egy új...

Másfél hónapja kezdtem egy új munkahelyen, de úgy érzem muszáj lépnem?

Figyelt kérdés

Dolgozni kezdtem egy fuvarozással foglalkozó cégnél mint logisztikus, és már az első napomon viccesen megjegyezték a sofőrök hogy "nem tudod hova kerültél".Nem igazán értettem akkor még.

Maga a cég anya vállalata külföldi,és mivel egy régebbi vezető jelentős pénz összeget elsikkasztott, ez azt eredményezte hogy teljesen megszüntették a pénzügyi önállóságunkat és minden kiadást onnan kell utalják.

A legnagyobb probléma hogy a járművek műszaki állapota napról napra rosszabb, pénzt alig akarnak nekünk utalni,így fizetni se tudunk a helyi szervízeknek.Lassan ott tartunk hogy teljesen elfordul tőlünk mindenki mert szinte az összes alkatrész beszállítónak és szervíznek tartozunk a városban.

A legkellemetlenebb dolog ami nekem szépen lassan kitölti a napjaimat a kínos magyarázkodás hogy miért nem tudunk fuvart vállalni,a söfőröknek pedig hogy miért nem tud dolgozni.

Azt tudni kell rólam hogy sosem dolgoztam ebben a szakmában és papírom sincs róla, aki jelenleg betanít az konkrétan szarik rá mindenre és már be se jár dolgozni,hamarosan itt hagyja a céget így tudatlanul lassan minden egyes probléma rám fog terhelődni.

Mivel az előző munkahelyem szintén nagyon stresszes volt így attól félek megint ez az élet vár rám amit már nagyon nehezen tudnék elviselni.

Tudnék azonnal másik munkát kapni, és még embert is tudnék a helyemre szerezni,de az egyetlen dolog ami foglalkoztat hogy az irodában dolgozó emberek normálisak velem így félek hogy nagyon hátba szúrnám őket azzal ha lelépnék máris.

Szerintetek mit kellene tennem, teljesen tanácstalan vagyok



2017. szept. 12. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne légy ilyen hisztis. Ha mindig magadra vállalnád mnások problémáit, rövid időn belül alulról szagolnád az ibolyát.


Tényleg, az éhező afrikai gyerekek miatt nem stresszelsz?


Nem? Na ugye! Le kell szarni a normális kollégákat. A saját életedet éld, az ő gondjaikat meg majd ők maguk megoldják.


Húzz a francba, a stresszes munka sosem jó, tönkreteszed magad, aztán utána már hiába sopánkodsz.

2017. szept. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Meg fogják érteni, ha lelépsz. Ők is pontosan tudják mi a helyzet a cégnél, tudomásul veszik és kész. Minket is hagytak szarban emberek, amikor a legnagyobb szükség volt rájuk, tudomásul vettük. Aztán én is otthagytakm őket. :)

Legdurvább esetben egy kis szájhúzogatásra lehet számítani.

2017. szept. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazatok van, nem ér annyit az egész hogy tönkre tegyem magamat.Köszönöm a válaszotokat :)
2017. szept. 12. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!