Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nektek volt már szerencsétek...

Nektek volt már szerencsétek olyan munkaközvetítő irodához ahol a bolondját járatják veletek?

Figyelt kérdés
Lehet az ilyet valahol "publikálni", vagy reklamálni valami üzemeltetőnél, vezetőnél, van az ilyennek központi vezetése vagy felügyeli valaki ebbe az országba az ilyeneket ?
2017. szept. 14. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Nem vettek fel sehova és rajtuk akarod kitölteni a dühödet?
2017. szept. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz értelmeset válaszolni akkor minek írsz, pláne, hogy azt sem tudod miről van szó, mivel nem fejtettem ki. Ha arról lenne szó, hogy valahova nem vettek fel, akkor a céggel "pörlekednék" és nem a közvetítőt akarnám fikázni.
2017. szept. 14. 17:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Amit én szoktam tapasztalni, szeretnek beígérni tök irreális fizetést. Szakmailag sikeres interjú után ugyanazt a bérigényt mondtam a leendő munkáltatónak is, és simán rávágta, hogy az bőven sok.


Azóta már mikor túl jókat ígérget a közvetítő otthagyom, mert tudom hogy ez kamu lesz.

2017. szept. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Én pont az ellenkezőjét tapasztaltam, mint amit az utolsó mond.


Multi közvetítőn keresztül keresett meg (kiemelném - keresett meg engem, nem én jelentkeztem, csupán nyitva volt a linkedinem). Természetesen több körös interjú, telefonon, internetes teszt, személyes interjú a közvetítővel, majd a munkaadóval 2 kör...


Amikor a közvetítőnél voltam és megbeszéltük a bérigényem akkor hümmögött, hogy hát az sok. Mondom ha sok akkor nem nekem való a munkahely amit ajánlani akar :-) Aztán a cégnél csont nélkül átment a bérigényem.


Külön vicces volt, hogy hetekig nem értesítettek és mivel közben máshol is interjúztam felvettek máshova. Mire az iroda felhívott, hogy örömmel értesítenek, hogy felvettek már aláírtam a másik helyre. Utána még legalább 2x felhívtak, hogy van jobb ajánlatuk... Gondolom nagyon kellett volna nekik a jutalék :)

2017. szept. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az én esetemben arról van szó, hogy egyáltalán nem is tudok munkához jutni rajtuk keresztül.

Újságban hirdette egy cég, hogy embereket keres, jelentkezni xx munkaközvetítőn keresztül. Oda mentem, értetlenkedtek az ügyintézők, rossz a feladott hirdetés, menjek egy másik időpontban. Oda mentem az általuk megadott új időpontban, akkor meg jöttek azzal, hogy a cég képviselete késni fog, várnom kell vagy 1 órát. Jó rendben, vártam. Kis idő elteltével jön egy ügyintéző, hogy jöjjek vissza inkább majd 1 hét múlva, mert a "képviselet" még sem jön.

Nem tudom mi van akkor, ha valaki több 10 kilométert utazik és csont munkanélküli, semmiféle segélyre nem jogosult, akkor ezt ellehet játszani emberekkel a hozzátartozó pénztárcájának a rovására, csak mert a buszjegy nincs ingyen.

2017. szept. 14. 20:19
 6/7 A kérdező kommentje:
Szakmáimban nem tudok elhelyezkedni itt ahol lakom rég, kénytelen vagyok c--gány munkákra jelentkezni mert lassan elárverezik az ember feje fölül a házat, aztán még az ilyen is hülyére veszi az embert !
2017. szept. 14. 20:52
 7/7 anonim ***** válasza:

#5: erre azt mondanák, hogy ott a gyaloglás, meg a biciklizés. Meg a bliccelés. :/

De ja, nekik könnyebb, hiszen üldögélnek a kis székükben, kavargatják a kávéjukat, egyszerű mondani a nincstelennek(~munkanélküli), hogy: gyere vissza később.

2017. szept. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!