Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az hogy lehet ha en elkuldom...

Az hogy lehet ha en elkuldom egy betanitott munkara az oneletrajzom akkor engem mar masnap hivnak is?

Figyelt kérdés
oszt akkor neki kell allni furdeni meg borotvalkozni meg kormot vagni meg szeteszi az ideg a gyomrom, komolyan mondom penzt azt elfogadnam de semmi kedvem dolgozni erte, es csak 8 osztalyom van, ki van meg ezzel igy?? jon a szenvedes kar volt megszuletni.

2017. szept. 22. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Velem már volt olyan, hogy beküldtem az önéletrajzomat operátori munkára és pár perc múlva már hívtak is.

Ennyire nincs ember ilyen sz4r munkákra.

2017. szept. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Büdös a munka? Akkor miért adtad be az életrajzod?

Az a bajod, hogy hivtak?


"oszt akkor neki kell allni furdeni meg borotvalkozni meg kormot vagni "

Csak akkor fürdöl, ha menni kell valahova?

"penzt azt elfogadnam de semmi kedvem dolgozni erte"

...

"es csak 8 osztalyom van"

Tanulj.

2017. szept. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, mindenki téged akar. Kevés az olyan dolgozó, aki megfürdik első találkozáshoz és még a körmét is levágja.
2017. szept. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Troll kérdés
2017. szept. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne fürgyé le!
2017. szept. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem troll kerdes sajnos, de most szerintetek mit tanuljak ennyi esszel?? jartam szakmunkasba oszt az se ment most hiaba mondja nekem valaki hogy legyel pl villanyszerelo nem eleg csak bemagolni az anyagot azt erteni is kell meg jo kezugyesseg logika kell ezekhez a ferfias szakmakhoz amikel jol lehetne keresni, gyakorlat is rohadt nehez, gagyi szakmat meg nincs ertelme tanulni azzal ugyanugy gyarba mehetek csak.
2017. szept. 22. 17:46
 7/12 anonim ***** válasza:

Épitőipari segédmunka?

Bár ott is adnod kell magadra. És ott is kell "tudni".

2017. szept. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Növessz szakállt, akkor borotválkozni már nem kell, fürdés helyett nem is dezodor, de a ruháidat locsold be valami k. büdös szovjet kölnivel és akkor nem mernek szölni mert nem tudhatják, hogy ez nem valami divatos új márka-e és nem akarnak tájékozatlannak látszani, mi van még...

A körömre még nem találtunk megoldást de tudósaink dolgoznak rajta as we speak.

2017. szept. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

munkaügyin keresztül végezz el valami tanfolyamot, mondjuk vagyonőrit.

sokkal engedékenyebbek az ilyen munkaügyis tanfolyamokon, vizsgákon is mindenkit átengednek, a szádba adják a választ

2017. szept. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
voltam munkaugyibe is több képzésre is jelentkeztem gagyibakra mert fizettek volna érte csak nem volt elég jelentkezö hogy elinduljanak a képzések, vagyonör képzés nem volt amikor én bent voltam, egyébként nem engednek át mindenkit azért nem szabad nehez szakmát valasztani mert ha nem sikerul akkor baj van, tesom sulijába is jártak ilyen munkaugyisek mert ott képezték öket és voltak olyan csajok akik megbuktak a vizsgán és még bögtek is mert nagyon sokat vissza kell ilyenkor fizetni sok szazezer forintot.
2017. szept. 22. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!