Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyárban betanitott munkán...

Gyárban betanitott munkán miért zavarja az embereket hogy sosincs jo kedvem és hogy nem beszélek?

Figyelt kérdés
pl mosolyogni se birok ha akarok akkor se, de igazabol nekem mindegy hol vagyok sosincs jo kedvem, se okos nem vagyok se szép se szerencsés most mitol legyen mégis jo kedvem??? hogy lehetne ezt megértetni a hulyekel hogy ez nem ellenuk irányul?? és ha én elvégzem a dolgom akkor öket mit érdekli az én hangulatom???

2017. szept. 17. 17:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
35%
naponta felteszi valaki ezt a kérdést..
2017. szept. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%

Mert kitűnsz 100 boldog, életvidám ember közül, hogy nagy búval ba sz ott, fapofával dolgozol.

Gyere a munkaügyibe nevetgélni akkor !

2017. szept. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%

Na te is most kezdtél gyárban látom.


Akkor elmagyarázom neked: a gyár az daráló, minden baj.


Barna cipőt vettél fel: nem jó, miért nem feketét.


Fekete cipő másnap: nem jó, miért nem barna, főnöktől jön a lebaszás megint.


Mert a főnök is k@rv@@ra jó kedvében van ott, az összes.


Na most mondjam tovább?

2017. szept. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%

Mert szeretnek másokkal foglalkozni. Ha mondjuk barátnőd/pasid nincs, akkor meg azért szólogatnak be. Ha nem iszol, azért. Nem cigizel? Nem vagy normális.

Mindig találnak valamit, amiért beszólhatnak. Ilyen a gyár.

2017. szept. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

De tényleg, komoly vagy: ez depresszió, te depressziós vagy.


ha nevetgélsz: füves cigi, drogos vagy.


Ezért szeretnek az emberek gyárban dolgozni.

2017. szept. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
na ez meg a másik hogy nincs barátnöm soha nem is volt, ezzel kapcsolatban is faggatnak de azt nem mondtam el hogy még soha nem volt csak annyit hogy jelenleg nincs, én már a gyár elött is utáltam ezt a tetves életet, már csak arra vagyom barcsak elcsapna egy busz vagy valami.
2017. szept. 17. 18:47
 7/21 anonim ***** válasza:
ezek szerint te népszerű vagy, csak még magad sem tudod..
2017. szept. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ha a tanuló készen áll, a mester megjelenik.
2017. szept. 18. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%

azért, mert Magyarországon a legtöbb munkahelyen általános, h a sutty.ója még azt is hangosan kitárgyalja, hogy hogyan volt együtt a feleségével, és azt várják el, h te is ilyen legyél.


én meg diplomásként most alkalmi melóhelyen voltam, sztem azt hitték, h beképzelt vagyok, azért beszélek keveset, pedig mindenhol így viselkedem: zárkózott vagyok.

2017. szept. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
47%
Nemcsak ott zavarja őket. Szinte minden mumkahelyen ez van. Egyik rokon egy multi irodájában is a sz.rkeverést, kibeszélést hallgatta egész nap. Ilyen az átlag magyar. Főleg ha nő.
2017. szept. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!