Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mik a tapasztalatok a Le...

Mik a tapasztalatok a Le Bélier Mohács Kft. -vel?

Figyelt kérdés
Olvasztár, 3D scannelő, betanított munkások? Milyen ott?

#cég #munka #Mohács #csata #Muhi #Le Bélier Mohács Kft.
2017. szept. 23. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A mohácsit nem ismerem, de ismerőseim a helyi le belier-ben dolgoznak..olyan mint a többi kütyügyár. Odaraknak szalag mellé aztán csináld. arra számíthatsz, hogy a munkatársaid nem lesznek valami nagy észlények, általában az ilyen gyárak az ilyen emberek gyüjtőhelye. Persze mindig akad kivétel.
2017. szept. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Csak azért kérdeztem, mert a 3D scannelő pozíció érettségihez kötött + fém ipari tapasztalat + 1-3 év munkatapasztalat, gondoltam beadom rá a jelentkezésemet, de labdába se rúghatok sajna. ( Érettségi van, fémipar + munkatapasztalat 0.)
2017. szept. 23. 15:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Mohácsi Le Belier az egy alumínium öntöde. Minimum 35 fok, és öntöde. Az egyes kommentelő le írta, sajnos oda tényleg együgyü emberek járnak dolgozni, mint az összes többi, hasonló gyárba (ha betanított munkára mész).
2021. márc. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!