Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha felhívnak egy cégtől, hogy...

Ha felhívnak egy cégtől, hogy nem vettek fel az állásra, mit mondjak majd, hogy reagáljak? Hogyan tűnhetnék talpraesettnek?

Figyelt kérdés
Voltam állásinterjún, valószínűleg nem kapom majd meg az állást, mit válaszoljak, ha közlik velem, hogy nem engem választottak ki?
2017. szept. 23. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
"köszönöm az értesítést, és a korrekt eljárást, minden jót."
2017. szept. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Aggódni nem kell, 95 százalék eséllyel nem fognak szólni, akkor se ha megigérték.
2017. szept. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%

Úgy, hogy "akkor kapjátok be".


Öregem, ennyi gyakorlatiassággal nem csodálom, hogy nem vesznek fel.

Ha egyszer nem téged választottak, akkor nem tök mindegy már, hogy mit gondolnak rólad?

Heeeeeee?

Van otthon valaki...?

2017. szept. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nem esélyes, hogy felhívnak, ha nem feleltél meg.

ha nem vesznek fel,akkor hiába igérték, ne számíts arra, hogy felhívnak. Nekem is igérték, de előbblátok lócitromot az úton, minthogy ők közölnék velem telefonon a hírt. (Max. emailben jön valami és szevasz.)

2017. szept. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Van, ahol akár fel is hívnak. Pl. állami szférában nekem volt már ilyen.

De akkor mi van, ilyenen mért kell agyalni?

Egy "jó, köszönöm, visszhall" teljesen jó.

De a dolog természetéből eredően az is ugyanilyen jó, ha válasz nélkül rájuk b.aszod a telefont...

2017. szept. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Talpraesetneeeek ?

Hidd el nem fognak bájcsevegni veled, gyors' közli a tényeket és elköszön.

De! az esetek 99, 9 %-ban nem keresnek csak azért meg, hogy elmondja neked, hogy egyáltalán nem sajnálja, de nem rád esett a választás.

2017. szept. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem mindegy hogy normálisan megköszönöd a tájékoztatást vagy átmész proli üzemmódba és leállsz személyeskedni.


Sose lehet tudni hogy nem e kerülsz kapcsolatba a jövőben az adott céggel akár külsős akár belsősként.

2017. szept. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

Egy profi így csinálja:

1. Megköszönöd a lehetőséget

2. Megkérdezed, hogy van-e esetleg valami, amit fejlesztened kellene, hogy egy jövőbeli alkalommal te lehess a sikeres befutó

3. Szépen elköszönsz

Hogy te hogy csinálod, az a te dolgod.

2017. szept. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem pl. felhívtak, sima asszisztensi állás lett volna de nem én kaptam. Kedvesen megköszöntem a tájékoztatást, és a következő mondata az volt a telefonáló hölgynek, hogy továbbíthatja-e az önéletrajzomat egy ismerősének, aki olyasmi munkaerőt keres mint én :-)
2017. szept. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!