Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy kezdő pizzafutárnak...

Egy kezdő pizzafutárnak milyen tippeket adnátok?

Figyelt kérdés

Kocsit biztosítanak, a kérdést arra értem, hogy milyen navigációt érdemes letölteni, mi van akkor ha kihűl menet közben a pizza, ezt a főnök lefossa, vagy levonja a fizetésből?

Ilyesmikre gondolok.


2017. szept. 27. 21:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Üdv!


#10-es!


Ezt most nem sértésként vettem, és Neked sem annak szánom, de, először is.:


"Szóval ha azt saját zsebből kellett kifizetned, akkor vagy az van, hogy te nem tudod, hogy mire használható ez a fajta utalvány, vagy a hülye tróger céged, de ha az étkezési erzsébetet elfogadjátok a kajátokra, akkor ezt ugyanúgy el kellene."


Az AJÁNDÉK ERZSÉBET UTALVÁNY valóban felhasználható élelmiszer vásárlására, tudom magam is, szoktam ilyennel még fizetni a boltokban, már ahol lehet. DE! Ez a féle utalvány NEM használható fel - MELEG ÉTEL - kifizetésére is. :) Ez viszont a hivatalos, ha jól emlékszem. Más utalványt egyébként sem fogadunk el, csak étkezésit. Lehet, hogy van ahol elfogadják, mert be tudják váltani, de nálunk úgy néz ki hogy ez nem működik. Nem rajtam/rajtunk múlik, hogy mit fogadhatunk el, és mit nem. :)


Szép napot!

2017. okt. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Akkor ha ajándékkal akarnak fizetni, mondd nekik hogy "várjon, megyek még a cuccal két kört, addig kihűl" és akkor már nem meleg étel :D
2017. okt. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Egyébként logikátlan lenne ha úgy lenne ahogy írod - akkor igazán kíváncsi volnék, hogy a leírásban említett "melegkonyhás vendéglátó helyen étkezési szolgáltatás" igénybevételekor mit lehet fizetni vele, ha egyszer meleget nem lehet ;)


Mondjuk igaz, nekem is rémlik valami hasonló szöveg az utalványok hátoldaláról, de már több éve nem kaptam egyik fajtát se (erzsébet kártya sokkal praktikusabb, így arra kérem), így leellenőrizni nem tudom.

2017. okt. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hali.


"Egyébként logikátlan lenne ha úgy lenne ahogy írod - akkor igazán kíváncsi volnék, hogy a leírásban említett "melegkonyhás vendéglátó helyen étkezési szolgáltatás" igénybevételekor mit lehet fizetni vele, ha egyszer meleget nem lehet ;)


Mondjuk igaz, nekem is rémlik valami hasonló szöveg az utalványok hátoldaláról, de már több éve nem kaptam egyik fajtát se (erzsébet kártya sokkal praktikusabb, így arra kérem), így leellenőrizni nem tudom.

"


Valamilyen szinten logikátlan, így van. De hidd el, így van. :) Az Erzsébet kártya sokkal praktikusabb, természetesen azzal is szoktak fizetni, utalványt manapság nálunk kb 5 ember használ, úgy átlagban. Mármint akik azzal fizetnek még.

2017. okt. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!