Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan írjam le az önéletrajzb...

Hogyan írjam le az önéletrajzban, hogy nincs diplomám nyelvvizsga miatt? Vagy kihagyhatom? Azt beleírtam, hogy nincs nyelvvizsgám.

Figyelt kérdés

2017. okt. 2. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Negatívumot miért írsz az önéletrajzba? Követelmény a nyelvvizsga? Ha nem, akkor nem kell említést tenni róla - ennyi. Max beleírod, hogy nyelvtudásod alapfokú vagy közepes - ahogyan éppen tudsz beszélni - állásinterjún úgyis letesztelik, ha szükséges a munkádhoz.
2017. okt. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

Negatívumot ne írj bele.


Senkit nem érdekel, hogy mit csináltál öt évig az egyetemen, ha nincs diplomád.

Jó, annyiban érdekelheti őket, hogy mit csináltál az elmúlt öt évben mert munkaviszonyod nem volt, pl.

2017. okt. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Kettő: nyelvvizsgával pont kitörölheted a feneked, ha az interjúztató kérdéseire nem tudsz válaszolni (sokan vannak így, beleírja, hogy felsőfok, aztán két mondatot nem tud elmondani).
2017. okt. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azt érdemes beleírni, hogy folyamatban van a nyelvtanulás?
2017. okt. 2. 15:24
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

"Negatívumot miért írsz az önéletrajzba? Követelmény a nyelvvizsga?"


Te hülye vagy? Ha kérdezőnek NINCS diplomája, akkor nem szabad úgy megírni az önéletrajzot mintha lenne. Abszolvált státuszt kell írni és hogy nyelvvizsga hiánya miatt nincs meg a diploma.

2017. okt. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-ös, szeretném megkérdezni, milyen alapon hülyézel le egy számodra vadidegen embert? Mindenkivel így szoktál társalogni, hogy előbb odalépsz, pofon vágod, aztán elkezdesz beszélgetni vele?

Próbálj meg emberi módon viselkedni - nem őriztünk együtt libát.


Ráadásul én egyáltalán nem írtam olyant, hogy írja meg úgy az önéletrajzát, mintha lenne neki diplomája - én csak és kizárólag a nyelvvizsgáról beszéltem.

Idézd már be légyszi, hol írtam olyant, hogy úgy írja meg, mintha lenne neki?

2017. okt. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6: Annak hogy valaki abszolvált, de nincs diplomája, nem lehet olyan sok oka.


1. Nem teljesítette az államvizsgát, de minden más tárgyat igen.

2. Nem teljesítette a kötelező nyelvvizsgát.


Nem értem miért ne lehetne beleírni. Ha beleírja, hogy nyelvvizsga hiányzik, akkor feltételezi, hogy az államvizsga megvan, ha az államvizsga hiányzik, feltételizi, hogy a nyelvvizsga megvan. Mi ebben a negatív?

2017. okt. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én úgy írnám bele, hogy adott szakon az abszolutórium már megvan. Azt nem részletezném külön, hogy ezen túl az államvizsga vagy a nyelvvizsga hiányzik magához a diplomához. Ha valaki végigolvassa az önéletrajzot, a nyelvtudásról szóló résznél ez úgyis kiderül.
2017. okt. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!