Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Körülbelül hány sikertelen...

Körülbelül hány sikertelen állásinterjúja van egy átlagos magyar embernek élete során?

Figyelt kérdés

2017. okt. 8. 12:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Igen. Csak, hogy egy dolgot elfelejt mindenki, hogy ez itt Magyarország. Itt mindenki megpróbál spórolni ahol tud. Még a leggazdagabb cégek is. Nem csoda, hogy Európában a magyarok a legárérzékenyebbek.


Az pedig, hogy csak 30%-os a hasznos válaszaim aránya nem jelent semmit. Csak annyit, hogy nem értenek sokan velem egyet. De hát akik igazán látják a dolgokat mindig kevesen vannak. :D

2017. okt. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Sziasztok! 26 éves vagyok? 6 éve ugyanannál a cégnél dolgozom, értékesítő vagyok. Ez a 2. Pozim itt, 3 interjún voltam életemben. Egyszerre itt ahol most vagyok és egy ételfutár meghallgatáson, amit én utasítottam el, majd az itteni 2. Pozim meghallgatásán. Egyből felvettek. Alap angol tudásom van papír nélkül és egy 3-as érettségim. Mellette netto 5-600 körül keresek, néha kiugró 800-1M. Nem törvényszerű amit feljebb írnak a többiek! Sok sikert és fel a fejjel! Üdv!
2017. okt. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!