Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gazdagok! Ti miket esztek/iszt...

Gazdagok! Ti miket esztek/isztok? Mik lapulnak a hűtőtökben?

Figyelt kérdés

Olyan emberek étrendje érdekelne akik gazdagok, tehát annyi vagyonuk van, hogy passzív jövedelmi forrásokból is simán luxus szinten eléledegélnek, dolgozniuk maximum szórakozásból kell.


Magyarországon ez olyan minimum 200-300 millió forintos vagyon körül kezdődik, ez a színvonal.


Miket esznek ezek az emberek?


Köszi ha válaszol gazdag ember (is) a kérdésre!!


2017. okt. 11. 17:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Jól élünk és talán a legextrább cuccok a svájci sajtok, különböző borok, whiskyk, pezsgők, ezen kívül egészségesen étkezem, így zöldség, hús, hal, tojás, gyümölcs. Ennyi kb. Ja és termelőktől vásárolok, nem pedig multiknál, biztosabb.
2017. okt. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

A kaviárt nagyon szereti a család összes tagja, hal is sokszor van, a szüleim a drágább pezsgőket is szeretik, én még nem iszom. Belga csokoládé is található a spejzunkban. Ezeket így “alapanyagokként sorolom fel, mert általában a szakács vásárol be, miután megkérdezi, hogy milyen típusú ételeket szeretnénk fogyasztani az adott héten.

15/L

2017. okt. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12-es. Ti szeretitek a halak megtermékenyített petéjét?
2017. okt. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
ÉN NAGYON SZERETEM A MÉLYHŰTŐTA PANÉROZOTT HALAT!
2017. okt. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Budget parizer, Tesco gazdaságos kenyér, cba-s zsír, utcáról szedett döglött patkány
2018. ápr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem csöves proliknak szól a kérdés.

Hess, hess, retkes TBC-s se fele- se egész barátom.

2018. ápr. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!