Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan legyünk gazdagok és...

Hogyan legyünk gazdagok és sikeresek? Valakinek sikerült ez már önerőből?

Figyelt kérdés
2015. aug. 30. 11:58
1 2
 1/14 anonim válasza:
91%
Nekem igen.
2015. aug. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Hard-hard work!
2015. aug. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 tetro ***** válasza:
87%
igen
2015. aug. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Igen, sikerült. Munka, kitartás, hit (önmagadban) és kevesebbet költesz, mint amennyit keresel.
2015. aug. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Gazdag még sajnos nem,inkább negyed sikeres vagyok.

Havi 3K nettó felett keresek.

Tanulás tanulás,olvasás,gyakorlás,önképzés,jövedelmed befektetése magadba legalább 60%-a,szakmai és soft skillekbe.

Én megtakarítás helyett tréningekre költök.

Ezek szerintem amik működnek.

2015. aug. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Válassz ki 10 gazdag sikeres embert akit ismersz(véletlenszerűen, lehetőleg ne 18 éves legyen mind )és máris látni fogod,hogy legalább a fele szegény, vagy maximum átlagos családi háttérrel indult.
2015. aug. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Mit jelent a gazdag és mi a siker? Számodra mit jelent mert ez elég szubjektiv.

Van aki már azt is gazdagnak tekinti aki keres havi 2-3-400 ezret és nem kell máról holnapra élnie. Ez a szint egy jó diplomaval, nyelvtudassal viszonylag konnyen elerheto.



Vagy luxus kocsi és magánrepülõ kéne? Na ehhez már valami több kell, erre csak keveseknek van esélyük.

2015. aug. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

Munka ezerrel, folyamatos fejlődés, keresni kell azt hogy lehetsz jobb, milyen újdonságok vannak a szakmában, vagy érdeklődési körödben, bátornak és talpraesettnek kell lenni, meglépni a jó lépéseket. Folyamatosan tanulni kell, akár képzés, akár önképzés, és építeni a kapcsolatokat, tudni kell mikor kihez kell nyúlni.


Akiket sikeres embereket ismerek, arról elmondható hogy a munkájának él, képes este 10-kor is azzal foglalkozni, és szabad idejében is magát fejleszteni. Vagy alapból olyat csinál, ami érdekli és szereti és nem nyűgként éli meg hanem egyfajta imádattal végzi azt amit csinál.


És az ilyen embereket szólják le azok, akik tanulni lusták voltak, céljuk nincs, elvégzik a munkát kilóra aztán mennek haza ülni a tv előtt...így soha nem is lesznek sikeresek.

2015. aug. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát igen, nekem is az egyik ismerősöm úgy tett hogy "A munkahely az ahová bemész 8-ra, 4-kor eljösz onnan és kitörlöd a fejedből az ott történteket". Elképzelni sem tudja hogy ha nem is vígan, de motiváltan megyek be és ez nem a pézen múlik.
2015. aug. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%

Ahogy #8-as mondja,én például tegnap is és ma is dolgoztam,gépeket raktam össze,konfig,frissítés,ilyenek.

És még most is dolgozok 300km-re Pesttől,úgy,hogy reggel 5-kor kelek,és indulok PEstre vissza mert 9-kor már dolgozni fogok a főállásomban.

És még ma picit tanulnom is kell.Igen erre az átlag sose lesz képes,4 órákat aludni és dolgozni akár hétvégén is.

Ez a nagy különbség,a sikeres és az átlag között vagy akár a szegény ember között.

2015. aug. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!