Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a jó megoldás? Létezik...

Mi a jó megoldás? Létezik ilyen fizetés nélküli szabadság?

Figyelt kérdés

Már feltettem egy kérdést, de most kicsit átfogalmazom.

Dolgozok egy helyen minimálbér, 3 műszak, most ráadásul áttettek egy olyan géphez ahol azelőtt nem voltam még. Szóval a tököm is kivan.

Én közben kerestem végzettségemnek megfelelő munkát, találtam is egy irodában igaz nem tűnik olyan egyszerűnek elsőre, de ahol most dolgozok az meg nem kihívás számomra.

Szóval most van 1-2 próbahetem ott.

Na most hogy csináljam hogy ne kerüljek cinkes helyzetbe, most pont táppénzen vagyok 2 hete.

Ha azt meghosszabbítom akkor kell valami belső vizsgálat és annyira nem akarok kitolni a céggel sem. Szóval hallottam erről hogy van ilyen fizetés nélküli szabi, mivel most elég sokan vagyunk, egy ember kiesése nem olyan sokat számítana. Én az új helyre el akarok menni. És el is fogok.

Csak mi lenne az a megoldás ami mindkét félnek jó, és ne haraggal történjen az elválás?



2017. okt. 12. 10:57
 1/1 A kérdező kommentje:
vagy ha legvégsőbb esetben egyszerűen nem megyek be, abból nem tudom mi lehet a következmény
2017. okt. 12. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!