Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti elvállalnátok gyári munkát...

Ti elvállalnátok gyári munkát minimálért?

Figyelt kérdés
Egészségügyi egyetemre jártam, de még nem sikerült teljesíteni a záróvizsgát. 2 nyelvet beszélek. Jelentkeztem helyekre, de nem nagyon kaptam eddig visszajelzést. Most közvetítő cégen keresztül gyári kisegítőmunkás lehetnék 3muszakban, minimálbérért. Alkatrészeket gyártanak meleg van és rendkívül zajos. Nincs nagy kedvem itt dolgozni, hogy az albérlet kifizetése után beoszthassam, hogy mi marad kajára. Ti mit tennétek efogadnátok vagy várnátok még hátha valaki máshonnan visszahiv és jobb állást ajánl?

#állás #minimálbér #gyári munka #kisegítő munka #tault ember
2017. okt. 12. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha közveítítő cégen keresztül mész simán csinálhatod hogy dolgozol X napot, hogy legyen egy kis pénzed, aztán offolod. Vagy hónapot. Egyébként meg keresel mellette munkát. Hosszútávon kikészít a 3 műszak de a túlélésre jó, amég nincs meg a normális munka.
2017. okt. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Kamu :D
2017. okt. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Legközelebb írd le normálisan te paraszt. Honnan szopjuk ki, hogy külföldön vagy?
2017. okt. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A kérdés szempontjából szerintem irreleváns az, hogy hol nem kapok állást. Lényeg, hogy nem kapok csak gyári munkát. Erre vonatkozott a kérdés. De ha még nem is érted, hogy lehetséges ez akkor sem értelmezhető az első válaszod. A kérdés továbbra is fennt ál, nem értem miért lenne kamu, bár számomra is hihetetlen, hogy a képesíítéseimmel csak ezt kapom :) A 2. válaszolónak köszönöm!
2017. okt. 12. 12:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ba beszélsz nyelveket és van 2 kezed, 2 lábad én nem hiszem el hogy pl vendéglátásba nem vesznek fel. Sokkal jobb minden téren mint egy gyár.
2017. okt. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezt én is így gondolom/ gondoltam, de eddig nem kaptam visszajelzést, ezért nem tudom, hogy elfogadjam-e a gyári melót, mert a pénz kell, vagy várjak és keresek tovább és lesz valami jobb.
2017. okt. 12. 12:43
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Bele röhögnék a képébe aki ilyen munkát ajánlana. Betanított munka egy műszak, néha túlóra, hétvége szabad, 160 körül meg szoktam keresni. Vidéken.
2017. okt. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

Tudod mit csinálj?


Írj egy önéletrajzot hogy te itthon x helyen 2 évig voltál pincér/konyhás. Nyomtass 50 példányt és járd körbe a várost, mindenhol a managert keresd és jelentkezz. A kutya nem fog külföldről haza telefonálni hogy te tényleg ott dolgoztál-e.

2017. okt. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, lehet ezt fogom csinálni, mert bevittem én helyekre az életrajzom, de csak idősgondozásban stb volt eddig tapasztalatom. Biztos segítene ha lenne kis tapasztalatom a vendeglatasban is :) Köszönöm!
2017. okt. 12. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!