Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehet lelkileg feldolgozn...

Hogy lehet lelkileg feldolgozni hogy a fiatalkori alkoholizálás miatt csak monoton segédmunkára vagyok alkalmas?

Figyelt kérdés

17-18 éves koromtól nagyjából mostanáig (26 vagyok) nagyon kemény alkoholista voltam, egyetemről is kirúgtak (mérnökire jártam) miatta.


Az alkoholizmusom már úgy tombolt most, hogy napi 1 liter tömény lement, teljesen leszadáltam magam.


Úgy érzem maximum mosogató lehetnék.

De egyébként régebben egy viszonylag intelligens srác voltam.


Hogy lehet feldolgozni lelkileg hogy az én életem ennyi volt, örökké segédmunkás leszek?


Fel lehet ezt egyáltalán dolgozni?


2017. okt. 17. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
kedvenc kérdéskiírónk.
2017. okt. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell emiatt segédmunkásnak lenni, hanem kezdj el tanulni.


Az öcsém ugyanígy volt, annyi különbséggel, hogy öt nem rúgták ki, hanem szüneteltette a tanulást. Miután rendbe jött, újra folytatta és most - három év múlva a mesterfokozatot végzi. Eleinte nehéz volt belejönni a tanulásba neki, de egyre jobb lett idövel.

2017. okt. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
ember, te most józan vagy? nemár :D
2017. okt. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%

Teljesen jó ez a munka. Ne a pénzért dolgozz, hanem a jókedvért, szeretetért. Én is ezt teszem, nem érdekel a pénz.


2 millió nettó, 16F, programozó.

2017. okt. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%

Időpont tegnap 21:47


Ekkora kamu. ha 80zret kapnál, megnézném akkor is így beszélnél-e....

2017. okt. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Igyál tobb alkoholt!
2017. okt. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

@07:05

persze hogy egy kamus troll. a multkor még 21 volt és màsfél milliót keresett.

2017. okt. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
jajj, dehát tudod milyen ez az informatika :D van, hogy egyik nap másfél millát keresel, másik nap már kettőt :D dinamikusan változik a fizetése XD
2017. okt. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Balázs, ha végre leszoktál a piáról, az már hatalmas első lépés, gratulálok hozzá. Következőnek ki kellene találnod, miből akarsz megélni. Osztrákoknál biztos kapsz valami állást akár mosogatóként, amiből félre tudsz tenni, aztán hazajössz és befejezed az egyetemet. Semmiről nem vagy lekésve, mások is kezdtek egyetemet ennyi idősen. Lényeg, hogy most már kapd össze magad.
2017. okt. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na vegre Balazs egy normalis kerdest irtal ki.

Akkor menj vissza az egyetemre,ne add fel,siman jelentkezz ujra.

Menj el pszichologushoz,komolyan,nem pszichiater hanem pszichologus aki pszichoterapeuta.Nem fog gyogyszerezni

miert kezdtel el inni?Mi valtotta ki?Ha okos voltal miert kellett alkesz legyel?

Csaladban voltak alkeszek?

2017. okt. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!