Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Teherautó és kamion szerelésbe...

Teherautó és kamion szerelésben 17 évi tapasztalattal munkát keresek, de nem találok, mit tegyek? Aki tud, az kérem segítsen. Részletesebben lenntebb.

Figyelt kérdés

17 évig szereltem és mentettem teherautókat és kamionokat, sose volt panasz a munkámra. Cégemnél leépítés volt, sajnos én is sorra kerültem. Elhelyezkedtem egy másik cégnél ahol szerelő voltam ugyancsak, 7hónapig tartott, majd ez a cég is leépítést kezdeményezett. Regisztráltattam magamat a munkaközpontban ismét, járok a munkák után, nézem az internetet, de sajnos sehol semmi..alkalmi munkát is nagyon szívesen elvállalnék, szinte bármit, mivel albérletet kell fizetnem,gyerektartást és így szinte képtelenség léteznem. Ha valaki tud valami tanácsot adni, azt nagyon megköszönném.

Egy tapasztalt Ivecos.


2010. máj. 29. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én iveco stralissal dolgozom és a budapesti levantexhez illetve a budaörsi ets-hez járok.Mindkét helyen munkaerőhiánnyal küzdenek,több napra előre kell időpontot kérni,és egyszerre több autón is dolgozik ugyanaz a szerelő,pedig akna akad üres mindig.Én a helyedbe bemennék személyesen,szerintem van esélyed.Csak ne levelet írj...
2010. máj. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az ETS-nél voltam 17 évig. szeptembertől elvileg visszavennének, de az a baj hogy addig valamiből élnem kell. A levantexnél tavaly voltam, ismerem is őket régóta de valami miatt(talán a konkurencia az ETS-el) nem vettek fel. Köszönöm a tanácsodat.
2010. máj. 29. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!