Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi legyek? Programozó vagy...

Mi legyek? Programozó vagy szobafestő? 18 vagyok.

Figyelt kérdés

2017. okt. 20. 21:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem programozó. Amennyiben nem szeretsz annyit ülni elmehetsz cnc gépeket vagy más hardverközeli nyelveket használni.

Amúgy ha egy programozó megunja és pályát vált nem árufeltöltőnek vagy kocsimosónak megy hanem ciscosnak, szerverüzemeltetőnek vagy más számítógépes munkakörbe.

2017. okt. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
97%

Nem tűnik nehéz kérdésnek..

Én programozóként dolgozom, és valahogy szívesebben dolgozom egy kényelmes, légkondis, ultramodern irodában csocsóasztallal, tetőterasszal, kismillió ingyenes céges programmal (ingyen kaja, pia) érdekes és változatos feladatokon bejelentett nettó 500 feletti fizuval mint festékes munkásruhában egy létrán állva egész életemben csak falakat festeni.


Szerinted mégis mennyire lehet érdekes falat festeni 30-40 éven át? :D Még ha azonos fizetés is lenne, akkor is inkább dolgoznék valami érdekes, kreatív, szellemi kihívást jelentő feladaton, minthogy egésznap a falat mázoljam...


De ennyire erővel legyél akkor kukás, úgy hallottam, ők meg csomó jó cuccot találnak a hulladék között, és legalább friss levegőn vagy, és fizikai munkát végzel

2017. okt. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Egy programozó 35 fölött gyakorlatilag szakmát válthat, de nem tud vezetői pozícióba kerülni. "


Ne haragudj, de ez nagyon nagy marhaság.

2017. okt. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag az egész egy marhaság...
2017. okt. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Ha szarul csinálod, akkor lehet programozó is, éhen fogsz halni, mert senki sem fog alkalmazkodni. Ha festő vagy és jól csinálod, akkor előbb-utóbb ugyanúgy sokszázezret fogsz keresni, mint egy programozó.
2017. okt. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért van benne igazság. Az informatika rohamosan fejlődik, ami egyszer aktuális, az pár év múlva már elavult lesz, és ha nem tartod a lépést, akkor lemaradsz. Márpedig minél idősebb vagy, annál nehezebb tartani a lépést a fiatalokkal, és új dolgokat megtanulni.
2017. okt. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
12-es Lehet hogy egy külső szemmel nézve ez ennyi de amúgy rohadt nagy kreatívitást igénylő meló,nem olyan monoton főleg a tapétázó része
2021. okt. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!