Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen érdekes munkák vannak?...

Milyen érdekes munkák vannak? Animátor voltam kalandparkban, meg mást is melóztam. Valami érdekeset?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen a fizetés lenne a lényeg. Igazából az a baj, hogy nem bírom az irodai munkát, és napi 8-12 óra előtt monitor előtt lenni (szállodai recepciós, vagy adatrögzítő, ügyintéző)


Voltam:

Szaunában diák kisegítő, kalandparkban recepciós és animátor (szerencsére nem kellett folyton a monitor előtt lenni, hanem mozoghattam is + vendégeknek segítettem, a felszerelések odaadása, + kasszázás, + kinti oktatás is volt a feladat. Így nem kellett folyton ülnöm.)

A mozgós jellegű munkáimat szerettem. Gyógyfürdőben is voltam több nyáron át diák kisegítő (vendégek tájékoztatása, segítése, itt is mozoghattam pl. ezt megmutatni a vendégnek, vagy pl. megmutatni hogy működik a szekrény, váltópénz átvitele, stb. + ülőmunka is volt benne)


Ezek voltak a legérdekesebbek számomra.

Voltam: gyrosnál eladó, (ez nyáron 40 fokban volt, épp odatűzött a nap.. szörnyű volt) de télen lehet jó lenne (?) Most Budapesten lakom, ez vidéken volt régen.

Voltam még: ruházati boltban kisegítő, ez nagyon nem jött be... vállfázás, stb.

+ másik ruházati boltban kisegítő és eladó, ez se... J. Press volt ez..


Adatrögzítőt is próbáltam.

A szakmai gyakom egy nagyobb multinál volt (sales osztályon) ez is tetszett, marketing + sales feladatok voltak. (Forgalmi adatok rögzítése, versenytársfigyelés, reklámkampányokkal is foglalkoztam kicsit) Nagyon tetszett maga a munka, csak a kollégák közt volt több, aki nem kedvelt... meg monitor előtt ülős volt. Az elvégzett munka tetszett.


Nemrég költöztem, és nem feltétlen akarnék szakmába vágó munkát. Az lenne a lényeg, hogy a barátommal meg a tesómmal együtt meg tudjunk élni egy albérletben.. nem feltétlen kéne nekem pl. Online manager munka egy bazinagy multinál..


csak legyen érdekes, mert eléggé sok nyűg volt mostanában az életemben... stressz is. És szeretni akarom a munkámat, meg a melóhelyemet... és nem akarnék olyan helyen dolgozni, amit utálnék.


Tudtok érdekes munkákat mondani még?



2017. okt. 22. 01:27
 1/3 A kérdező kommentje:

Bocsi a helyesírási hibákért / szóismétlésért.


Az is kimaradt, hogy györséttermet is próbáltam (Meki, burgerking... ) egyik se...


Reklámügynökségnél is szívesen dolgoznék, szakmába vágóan is, vagy valami kreatív dolog, marketing...

meg akár könnyű fizikai munka is (pl. szaunába kisegítő)

Értitek.. olyan, amit szeretek.


Mert ami most volt az utóbbi 6 hónapban, az szörnyű volt...

van egy valag magánéleti nyűgöm is... és szeretném, ha legalább olyan munkám lenne, amit szeretek.


Tudtok valami érdekeset / izgalmasat mondani?

(végzettségem: közgazdász, így el tudnék menni marketingesnek, sales osztályra, logisztikára nem nagyon mert nem olyan szakirányon voltam)

De nem feltétlen szakmába vágóan keresek. Pl. egy gyógyfürdői / szaunai kisegítő / recepciós állásnak is örülnék, ahol tudnék mozogni is (vagyis értitek, hogy legyen érdekes, mozgós is.. ne csak üljek)

23/l

2017. okt. 22. 01:32
 2/3 anonim ***** válasza:
Tök jó, hogy sokmindenre nyitott vagy, de előre senki se tudja, hogy mi az, amit szeretni fogsz, hol lesznek normálisok a kollégák is, stb. Keresgélj, aztán ha megtetszik valami, próbáld ki. Én most épp láttam egy olyan cukrászdát, ahol ötféle állás is meg van hirdetve a kirakaton: feketemosogató, kézilány, cukrász, takarító meg még valami. Úgyhogy megint konstatáltam, hogy Budapesten csak az nem dolgozik, aki nem akar.
2017. okt. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Állatkertben állatgondozó.
2017. okt. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!