Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti mit szólnátok, ha a diplomá...

Ti mit szólnátok, ha a diplomás gyereketek stewardessnek állna?

Figyelt kérdés

Pár évig, világot látni. Aztán utána is el lehet helyezkedni a szakmában.

Pont miattuk menekülök.


2017. okt. 22. 11:13
1 2 3 4
 11/37 anonim válasza:
94%

Enyéim örültek és drukkoltak mikor egyetem után érdeklődtem e felől. Csak sajna a folyékony nyelvtudás hiánya miatt nem kockáztattam meg a több százezres tanfolyamot, ami nem garancia a felvételre :(


S bár még nincs gyerekem de ha ő jelentené ezt be, egész biztos hogy örülnék hogy bejárhatja az egész világot, és még nagyon jól is keres vele

2017. okt. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
31%

Azért nem olyan gyakran változik, most 2015-ben vt egy kicsi változtatás.


NA, te aztán tuti jó szakember vagy ezzel a tudással. Linkeljek néhány art, szja- áfa, tao változást??? Évközit is tudok.

2017. okt. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

Nyilván csak pár évig csinálnám, nem innen akarok nyugdíjba menni. Mikor ha nem fiatalon? Utána családot szeretnék.

Se időm, se pénzem nem lenne utazni.

Ha szültél, úgy tudom, hogy fel sem vesznek, illetve vissza se mehetsz.

2017. okt. 22. 11:45
 14/37 A kérdező kommentje:

😂😂

A számviteli törvény változott akkor. Ez a fontos!!!!

Nyomon követem az adó változásokat is. Volt, hogy vizsgára már az új kellett.

Nekünk úgy tanították, hogy ne magoljuk be a törvényt (az apró részleteket ne), hanem az éppen hatályosból keressük ki.

2017. okt. 22. 11:49
 15/37 A kérdező kommentje:
A diplomával együtt adják azt is. 2 éves továbbképzésre persze kell járni.
2017. okt. 22. 11:50
 16/37 anonim ***** válasza:
24%
Nem kétéves a továbbképzés, hanem éves. Az szvt változott idén és tavaly is. És nem keresünk, bizonyos jogszabályokat napi szinten alkalmazunk.
2017. okt. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

De csak nemrég kezdtem a PSZK-n a képzést, még csak az alspokat tanuljuk.

Ezen kell vitatkozni??

Egyik barátnőm most készül fel a felvételire, neki srgítek, így jött az ötlet.

Igaz, évente van a továbbképzés. Azt akartam mondani. Különben plusz 2 lenne a mérlegképes.

2017. okt. 22. 12:08
 18/37 anonim ***** válasza:
23%
ja hogy még diplomád sincs...
2017. okt. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
65%

Menj, nekem semmi kifogásom nem lenne ellene. Lehetőleg jó légitársasághoz, bár azokhoz nagyon nehéz bekerülni. Az Emirates-nél pl. néhány év alatt félre tudsz tenni egy itthoni lakásra valót ( van ott két ismerősöm is), plusz bejárod a világot.:-)

Az mindenesetre fura, hogy a szüleid finanszírozzák a továbbtanulásodat, érdekel, vajon mit szólnának a döntésedhez, nem igazán értem, ugyan mi okod van menekülni.

2017. okt. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

ef.en.a Provokálni jársz ide?

Nem, nincsen. Egyszer szeretném megcsinálni azt.

A számviteli törvényen veszekszünk???? Nem ez a kérdés? Kár volt kiírnom.

Amúgy szerintem a könyvelést nem késő 30 évesen elkezdeni, akár. Sokan felnőttként, akár 45 évesen is, iratkoznak be rá, erről ennyit.

2017. okt. 22. 12:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!