Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 23 éves lányom friss diplomás...

23 éves lányom friss diplomás dolgozik de a számítógép érdekli csak. Ez normális? Aggódok

Figyelt kérdés

Add itthonra pénzt ezzel nincs is gond, mindenben segít a házkörül de nem jár el itthonról mint a testvére. Csak a gépére költ lassan 1 milliónál jár amit a gépre, székre meg vackokra pazarolt el.


Sokszor nekem kell vele mennem vásárolni milyen ruhát vegyen. Ha nem szólnék neki nem enne egész nap.


2017. júl. 12. 13:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
ha diplomás és dolgozik is, meg segít akkor csak ne szólj bele mire költ.
2017. júl. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
17%
Elsőnek nincs igaza. Jogosan aggódik az édesanya. Nem normális, hogy egy fiatal lány minden szabadidejében gépezik és enni is elfelejtene, ha nem szólnak neki. Ez nyílvánvalóan gép függőség.
2017. júl. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
17%

# 1/1 Neked biztos nincs gyermeked, de szerintem még 18 sem vagy. max 14. Legalábbis agyilag. Nem akar beleszólni, csak aggódik.


Kérdezö: Ez nehéz dió, próbálj finoman beszélni vele, hogy gondoljon a jövöjére is anyagilag (családalapítás, saját ingatlan), még akkor is, ha ez most még nem érdekli. Kényszeríteni nem tudod, ogy társaságba járjon, egyszercsak majd talál valaki(ke)t, akikkel szívesen eljár. Addig pedig hadd tegye, amit szeret, felnött már. Nyugtasson, hogy neki így ez most jó.

2017. júl. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
15%
Az sem mindegy mit dolgozik
2017. júl. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Egy kormányhivatalnál van felvették gyakorlat után.
2017. júl. 12. 13:32
 6/20 anonim ***** válasza:
20%
De akkor mit csinál a gépen? Mert ehhez a munkához nem szükséges komoly felszerelésre. Van hobbija? Pl. én grafikusnak tanulok és folyton gépezek, jó szék is kell, különben kín szenvedés itt ülni stb. De egyébként nem lenne indokolt
2017. júl. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
18%
Szóval ott is ül. Jó volna rávenni legalább napi 1 óra mozgásra. Séta, bringa, esetleg valamilyen csoportos mozgás, trx, spinning, zumba. Ott ismerkedhetne is és lenne kivel eljárnia.
2017. júl. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Már írtam játszik valami tankos hülyességgel, a székje majdnem 500 euro volt mert tankos mintás.


Heti szinten veszi a játékokat is.

2017. júl. 12. 13:44
 9/20 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem ez már beteges, főleg 23 évesen, már nem kiskamasz. 32 éves ismerősöm szintén gépfüggő, játszik minden szabadidejében, barátnője soha nem volt, dolgozik, szülőkkel él, ad bele a közösbe, nagy állatbarát, de a gépezés kiborít...
2017. júl. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
98%
Ha drogozna vagy krválkodna, akkor meg az lenne a kínod.
2017. júl. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!