Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elmennétek interjúra, ha már...

Elmennétek interjúra, ha már a telefonban bunkó a másik?

Figyelt kérdés

Van az a hozzáállás, hogy a munkavállalónak alázkodnia, és türnie kell, de nyilván van egy határ. Nekem most volt egy esetem. Felhív az ember (ügyvezető), hogy megkapta az önéletrajzom. De már az első szava ez a lekezelő, irritáló stílusban történt. Egyből belekötött az önéletrajzomba, meg kételkedett bennem (azért felhív...) mindezt úgy, hogy csámcsog, motyog, a nyál folyik a szájából és sóhajtozik.

Kérdezi, mikor érnék rá, amire készségesen válaszoltam. Erre elkezdi "mivel én nem vagyok jós, ezért hívjon már fel a hétvégén egyeztetni..."


Azt nem értem, ha megy a panaszkodás, hogy minden munkaerő elmegy külföldre, aki itt maradt azzal miért kell szemetesként bánni? vállalkozó mindenkiből lehet ezt értem, de a hosszú távú együttműködés alapjai sokszor nem teljesülnek...


Nektek volt hasonló, mit csináltatok?


2017. okt. 22. 14:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%

"Azt nem értem, ha megy a panaszkodás, hogy minden munkaerő elmegy külföldre, aki itt maradt azzal miért kell szemetesként bánni?"


Lehet van 100 másik jelentkezőjük rajted kívül.

2017. okt. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
azért kell paraszt stílust felvenni, mint egy cég képviselője?:D
2017. okt. 22. 15:20
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Bunkó stílust sosem kell felvenni. Arra nincs indok.


A kérdésedre a válasz pedig elég egyszerű. Mennyire kell a munka, mennyi egyéb lehetőséged van?


Ha olyan helyen élsz, olyan a szakmád, hogy szökő évente jön valami szembe, akkor fogadd el, ha válogathatsz, akkor röhögd ki.

2017. okt. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem tartom lehetetlennek, hogy ez valami teszt lett volna (kellene a munkád során emberekkel kommunikálnod?). Ettől én még beintenék nekik, már csak önérzetből is.
2017. okt. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2017. okt. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
13%
Ki van zárva. Már 53 sikertelen állásinterjúm volt, nem kell egy 54.
2017. okt. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Telefonban nem mindig, sőt egyáltalán nem tudok rögtönözni, de egy ilyen után nem vagyok biztos benne, hogy érdekelne az állásajánlat. A jelentkezésemet ne fikázza, bennem ne kételkedjen és különben sem telefon téma ez az egész. Adjon időpontot aztán készen van, majd megbeszéljük.
2017. okt. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Interjúra? A telefont is letaktam volna
2017. okt. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Felejtsetek mar el ezt a "teszt" dolgot. Anyukajat tesztelgesse, aztan sirjon a hiradoba, hogy elmegy minden munkavallalo tole, mert nem kepes megtartani egyet sem.


Tok gaz hozzaallas az, hogy a munkavallalot akarmilyen munkat vegez, lekezeloen kezelik sokan.


Mar az elso telefonalasnal igy viselkedni megalazo a masikra nezve, es sokat elmondd mire lehet majd szamitani.

2017. okt. 22. 18:03
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

@9

Jó, igazából én is azt akartam írni, hogy elmennek a tesztelgető durva anyjukba, csak ma már káromkodtam eleget ezen az oldalon. :D

2017. okt. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!