Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A volt munkáltatóm a felmondó...

A volt munkáltatóm a felmondó irataimra az aláírásomat ráhamisította. Mit tegyek? Segélyt akartam igényelni, amíg nem lesz munkám.

Figyelt kérdés
Kértem, hogy postázza el a papírokat, mert a felmondásom napján elcuccoltam 200 km-rel odébb, nem tudtam volna odarohangálni. A munkaügyi központban segélyt akartam igényelni arra az időre, amíg nincs munkám. 2016. Február 9-től dolgoztam neki 2017. Október 2-áig. A személyimen más az aláírásom, mivel az ugye a sajátom. Ami a papírjaimon van, meg sem közelíti. Mit tegyek?

2017. nov. 2. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Feljelenteni okirathamisítás miatt.
2017. nov. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha nem akarom feljelenteni? Nem akarok hónapokig bíróságra járni.
2017. nov. 2. 14:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor kérd meg, hogy lécci vonja vissza a felmondásodat. (milyen választ vártál?)

De hogy jön a kérdéshez a segély?

2017. nov. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A segélyt nem befolyásolja, hogy milyen okból szűnt meg a munkád.
2017. nov. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De a papírjaim kellenek a munkaügyi hivatalban, ha segélyt szeretnék. És nem az én aláírásom van a papírokon.
2017. nov. 2. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!