Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudtok mondani olyan weboldalt...

Tudtok mondani olyan weboldalt, ami fizet azért, hogy a processzorotokat használja cryptopénz-bányászatra?

Figyelt kérdés

2017. nov. 4. 19:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Az erőforrást nézve stimmel.
2017. nov. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"Áramlopás és erőforráslopás."


Minden weboldal es reklam megnyitasa aramba kerul neked. Akkor az is aramlopas ha kiraksz egy bannert? Ha telerakod flash reklammal vagy szarul optimalizalt js-ekkel az oldalt az is porgeti akar 100%-on a processzort. Mellesleg ez cpu-t hasznal csak ami max. partiz wattot fogyaszt 100%-on. Ha nem tetszik akkor bezarod az oldalt. De a felhasznalasi feltetelekbe beleirhatod.


"2H/s sebességgel bányászok"


Laptopon 72 hash.

2017. nov. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Megvan ennek a jogi háttere.

Ha az rendezve van az oké.

Hogy elég e beírni a felhasználási feltételekbe, vagy sem az az aktuális jogszabályok ismeretében dönthető el.


Amúgy létezik olyan jogi fogalom, hogy jogtalan haszonszerzés.


Hogy ez hogyan lenne az, s elég e beleírni a felhasználási feltételekbe nem tudom, de szerintem ha sehol sincs feltüntetve hogy ebből hasznot szerzek akkor jogtalannak minősül. Ha van lehetősége eldönteni akkor már nem feltétlenül, de nem vagyok benne biztos hogy elég csak a tájékoztatás.

2017. nov. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

minergate.com

coinhive.com

coinpot.co

2017. nov. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!