Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Normális, hogy nettó 300 ezer...

Normális, hogy nettó 300 ezer forintos fizetéssel sem vagyok megelégedve?

Figyelt kérdés
2017. nov. 4. 23:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Persze.
2017. nov. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%
Ennyi infóból passz. Általánosságban teljesen rendben van, ha az ember törekszik, iparkodik, többet szeretne.
2017. nov. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem vagy? Tartozások nélkül szerintem nem rossz fizetés :D
2017. nov. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Én meglennék.
2017. nov. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha a jelenlegi szaktudásod tobbet ér a munkaerő piacon, akkor bőven normális. De otthon amúgy is alap elégedetlenkedni, szóval talán meg akkor is normális lenne...
2017. nov. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
30%

Nem. Ennyiből bőven meg lehet élni. Fél év alatt megvan egy új kocsi ára, 5 év alatt egy lakás ára. Havi 300-ból bőven futja rezsire, kajára, szórakozásra.

Az egyetlen talán, amit ennyiből nem lehet kihozni, az az olyan felesleges luxus, mint a gyémántberakású wc-papír meg a szarvasgombás-kaviáros hamburger minden reggel.

2017. nov. 5. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%
Hol dolgozol? Cserélhetünk, hiába van piacképes szakmám, ha elmaradt térségben lakunk. Elköltözés smafu, várom, hogy a gyerekek 👶 megnőjenek és ingázhatok fel a fővárosba.
2017. nov. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Én se lennék megelégedve, igaz én ennek most a háromszorosát keresem. Rendben van, ha többet szeretnél elérni. Nyilván meg lehet élni 300 rugóból, de ilyen alapon meg lehet élni 50 ezer forintból is, a különbség csak a körülmények lesznek. De azt gondolom az ember ne a létminimumra törekedjen, tehát ne csak az legyen a cél, hogy a pénzedből megtudj élni.
2017. nov. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
77%

Dolgozz pár hónapot/évet minimálbérért, és akkor meg leszel vele elégedve :)


Amúgy nyilván helyzetfüggő. Ha mindenki többet keresne nálam a környezetemben, akkor én se lennék vele megelégedve.

2017. nov. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
33%

Emberek mirol beszeltek? 300ezerbol hogyan futna mar egy kocsira fel ev alatt?

Talan ugy hogyha azt a 300ezret nem rakod felre.

Egy normalis fizetes 800-1,5millio kozott van nettoban. Akkor sem vagy gazdag, de megis felretudsz rakni, gyujteni tudsz, de ami a legfontosabb hitelek nelkul tudsz elni.

2017. nov. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!