Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez mennyire lehet reális...

Ez mennyire lehet reális buszsofőrök esetén?

Figyelt kérdés

Ma a DAKK honlapja feldobta hirdetésként, hogy "Jelentkezzen sofőrnek"...

LINK: [link]


Ez a 250e fizetés mennyire lehet valós? Látom, hogy oda van írva, hogy ez a megszerezhető legtöbb. Illetve a plusz bónuszok.

Ez inkább csak a csalogatás, vagy tényleg fizetnek ennyit? Vagy majdnem ennyit.


Elsősorban olyanoktól kérdezném akik tényleg tudják (ott dolgoznak, vagy közeli ismerős dolgozik ott, stb...)



2017. nov. 8. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valós lehet. Én ebben a hónapban szerzem meg a jogsit buszra és beszéltem az itteni Volánbusszal és ott is 220k nettó + 30k cafeteria.
2017. nov. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Azért ez fordától is függ. Ha megkapsz egy olyat, ami megy, teszem azt, két kört Szeged és Makó közt, akkor az azért nem lesz annyi fizuban, mint amit mondjuk a Szeged-Parád vagy a Kecskemét-Balatonfüred sofőrjei keresnek. Egyébként kb. valós, de ha nincs jogsid és náluk csinálod meg, akkor tanulmányi szerződés keretein belül náluk kell dolgoznod 1(?) évig.
2017. nov. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Ismerősöm helyi járatos kis városban havi nettó 170E Jászkun volánnál.
2017. nov. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ.


A fordákért megy a harc vagy, hogy megy ez? Van aki inkább csak rövidebb utakat csinál és ezzel vállalja, hogy kevesebbet keres havonta. Vagy itt is végig kell mászni a ranglétrát?

2017. nov. 8. 21:42
 5/8 anonim válasza:
55%
Simán kikapnak 250 ezret nettóban juttatásokkal, sőt még többet is.
2017. nov. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5


Helyközin nagyon nem. Ott már 250 kimagasló pénz. Ne keverd a turista buszosokkal.

2017. nov. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Helyközi dolgoztam,évek óta.Csúcs fizetésem 145 ezer Ft.

Ne felejtsük el,hogy itt a munkaidő elszámolás nem úgy működik, mint máshol.Sok a kieső idő,amit nem biztos,hogy kifizetnek.Így lesz a napi munkahelyen töltött mondjuk összesen 13-14 órából 9 óra...

Én szerettem,szeretem is csinálni,de kezdőként 250 ezer...hát,max családi adókedvezménnyel még sok jó fordával lesz meg.Évek után sem nagyon reális,bár lehet,hogy megyétől is függ.

2017. dec. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Adriatika válasza:
79%

Bizonyos esetekben valós . Átlagban 200-230 (KMKK SZOLNOK)

190alap+üzemanyag+jegyeladás+kafetéria

2018. jan. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!