Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hol lehet C és D kategórira...

Hol lehet C és D kategórira szert tenni Nyíregyházán? Örülnék kifejezetten buszsofőrök válaszának elsősorban, aki tudja az ne tartsa magába.

Figyelt kérdés

2017. máj. 30. 11:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Természetesen úgy értem hogy C+D kategória egyben.
2017. máj. 30. 11:07
 2/11 anonim ***** válasza:

Google➡➡c,d kategóriás jogosítvány, nyíregyháza➡➡➡ és láss csodát...


Egy apró kérdés, ha erre nem vagy képes, akkor hogy fogsz munkába állni, hogy fogsz megbirkózni a mindennapi nehézségekkel? mert lesznek.....

2017. máj. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

# 2/2


Hivatásos katona vagy Debrecenbe 24/48-ban, nem sok időm van kattogtatni a Google-on.És sajnos még most sem látok értelmes válaszokat.

2017. máj. 30. 11:38
 4/11 A kérdező kommentje:
Hivatásos katona vagyok csak a beragadt a billenytúzet.
2017. máj. 30. 11:39
 5/11 anonim ***** válasza:

Aha, és mire ezt a kérdést kiirtad + válaszoltál rá, már egy értelmesebb katona is talált volna sulit... sőt lehet már a jelentkezés is elment volna....

Es még mindig arra vársz, higy valaki ki keresse google-ban....

Már igy is a beka seg.ge alatt van a szinvonal a sofőröknél, ne rontsd még tovább Te is.

2017. máj. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2017. máj. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Túl azon hogy tied a nap életképtelen kérdése,még meg is akarod magyarázni hogy miért van ez így........ami időt már elpocsékoltal arra hogy itt kiírd ezt a kerdest meg kommentelj rá,már rég megoldhattad volna a sajat problémádat de te még mindig arra vársz hogy mi töröljük ki a valagad!
2017. máj. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nos akkor látom kiverte a biztosítékot egy pár anyaszomorítónál hogy megkérdeztem valamit,majd mi is így állnánk ahhoz a kérdéshez hogy,védjük-e az ilyen undorító csótányok biztonságát vagy nem.De meg sem kérdezzük hanem tesszük a dolgunkat! ahogy a mentős, rendőr, tűzoltó, akinek a köszönöm és elismerés helyett is pattogni tud a sok net köcsög!De utána néztem én is,és igen a Lenist-Bt linket köszönöm,és még az Educart láttam ebben a kategóriában.A többi net cowboyt várom a katonaságnál,privátba lehet írni nyugodtan! ott kezdődik hogy 50 fekvőtámasz farkúró kis senkik.
2017. máj. 30. 14:55
 9/11 anonim ***** válasza:

Hahaa... lófsz vagy Te nem katona... ki elken tudnal megvedeni Te homar?

Ezzel a kerdeseddel el is arultad, hogy miert lettel te katona... hogy adozok penzen minel tobb kedvezmebyt bezsebelj, minden masodik hokifeju ezert katona...

Golyofogo... 🤣🤣🤣

Es se a tuzoltot, se a rendort, de meg a mentosoket se ilyen hozzaalassal a szadra, te csicska..

2017. máj. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Alex Fly ***** válasza:

Nos, kérdező:

Először is tovább tartott kiírni ide ezt a kérdést, mint utánanézni.

Másodszor ha 24/48-ban dolgozol, akkor a rendelkezésedre álló 48 órányi szabadidő bőven elég lett volna egy Google-keresésre. Az emberek többségének nincs ennyi ideje rá, de elvárnád tőlük, hogy utánanézzenek helyetted.

És végülöazért egy, az emberéletek megmentésével foglalkozó tűzoltót vagy mentőst kissé pifátlanság egy napon említeni azzal a katonával, akinek a munkája pont a gyilkolás. Én nem lenmék annyira büszke a helyedben arra, hogy bérgyilkosként dolgozol...

2017. máj. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!