Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkakörök vannak,...

Milyen munkakörök vannak, ahol azeber megteheti, hogy késsen a munkahelyéről?

Figyelt kérdés

Pl.mint a tanár.Reggel késtem az iskolából,kb 8:05 fele mentem az iskola fele.A tanár úr meg akkor jött még csak kocsival.Kb 8:20-ra ér be órára.De mindig ez van,az életben nem volt még pontos.De más tanárnál is ugyan ez van,igaz nem ekkora mértékben.Vagy múltkor pl.voltam ortopéd orvosnál,8-ra volt időpontom,kb 8:30-ra érkezett meg az orvos.

Most egy gyári munkás gondolom nem tehetné meg ezt.



2017. nov. 9. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Legyél vállalkozó és dolgozz saját magadnak, és akkor annyit késhetsz ammennyit akarsz (bár a saját károdra).
2017. nov. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

elvileg a tanár se (főleg...végül is, órára megy..) meg az orvos se.

legyél vállalkozó. vagy rugalmas munkaidős (én pl abban vagyok, szóval, elvileg nem késhetek sose, de nálunk a rugalmas munkaidő azt jelenti, hogy 9-5 a munkaidő, előtte és utána nyugodtan bent lehetsz...ok, lehet csúsztatni, de nálunk ez a főnök engedélyéhez kötött. ismerek normál rugalmasban dolgozót, ott senkinek, semmit se kell mondani, hogy ma korábban megyek el, vagy később jövök.

2017. nov. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
A királyok udvariassága a pontosság, mondja a mondás. Ezek szerint aki úgy érzi, hogy megengedheti magának, hogy késsen, az ennél alantasabb munkakört tölt be, odavágó végzettséggel......
2017. nov. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
54%

A mi cégünknél 5 perc késéskor is általában 1 óra levonás jár. Ha nem tetszik az illetőnek, ott az ajtó, ki lehet rajta sétálni.

Haver mondjuk egy tervező cégnél van, otthon dolgozik számítógépen. Akkor és annyit melózik, amennyit akar. A határidők ellen dolgozik.

2017. nov. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Ahol nem fontos időre menni, ott általában nem is elvárás. Kivéve, ha olyan cég, ahol erőfitogtatásként csak azért is elvárják, mert azt hiszik, attól jobb lesz a munka minősége. Pl. IT cégeknél fejlesztői pozícióban többnyire senkit nem érdekel, mikorra jársz be, már próbaidőn sem kell azon izgulni, hogy emiatt esetleg kiraknak.
2017. nov. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Az orvos nem biztos, hogy késik. Sokszor a rendelési idő előtt már háznál van, mert mondjuk morfiumot kell beadnia egy végső stádiumban szenvedő betegnek.
2017. nov. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Vállalkozó. akkor kelek, amikor akarok, akkor fekszek, amikor akarok, én osztom be az időmet és akkor dolgozok, amikor kedvem van.
2017. nov. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Én is vállalkozó, azért vagyok még ébren...
2017. nov. 10. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

en gepeszmernok végzettseggel csinaltam egy korábbi munkahelyen ezt-azt


EVEKIG fel ora kesessel jartam be, senkit sem erdekelt, mondjuk gagyi is volt a ceg, fizetésem is rossz volt


Most egy rendes korszeru körülményeket biztosito cegnel vagyok es itt sem szolnak sosem, ha kesek negyed orat es hat egy honapban ilyen elofordul 2x atlagban. Akkor tovabb maradok aztan ennyi.

2017. nov. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 eakos1 válasza:

Sehol a válasz.

Nálunk 9:30 - 15:00 a törzsidő. Bent lenni pedig 6:00 - 20:00 - ig lehet.

A törzsidőn kívül akkor jössz és mész amikor akarsz. De ez nem késés! Ha túlórád van lecsúsztathatd - akár egész napot is kivehetsz ha sok plusszod van. Mérnökiroda.

Persze egy gyártósoron dolgozó ezt nem teheti meg hiszen a sornak mennie kell.

Irodáknál a vezetők ön múlik mi a helyzet.

Persze ott is mondjuk ügyfélszolgálat fix nyitvatartási idővel - nem igazán lehet késni.

2017. nov. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!