Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek van annak esélye...

Szerintetek van annak esélye elhelyezkedni informatikai területen, aki végül nem tudta megszerezni a diplomáját?

Figyelt kérdés
Elsősorban multihoz mennék, hiszen ott lehet a legtöbbet tanulni, mivel tele van seniorokkal. Szinte már az összes céget megpróbáltam Budapesten, de nagyon esélytelennel tűnik a dolog. Még ingyen se alkalmaznának semmire se. Be se hívnak. Viszont szeretek programozni, és szeretnék ezzel foglalkozni. Az egyetemi képzésből pedig kiábrándultam. Kezd olyanná válni kb. mint az egészségügy. Nem beszélve arról, hogy valódi tudást már nem igazán ad, inkább csak a pénzlenyúlásról szól.

2017. nov. 10. 15:41
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Mire szeretnél választ?

Az előbb írtad, hogy aki benzinkutas és mellette programozgat az nem jelent tapasztalatot.

2017. nov. 12. 22:14
 22/34 anonim ***** válasza:
Nem vagyok IT-s, de nem ez az a terület, ahol egy csomóféle projektet lehet csinálni a szabadidődben (akár freelancer oldalakon keresztül) és később egy állásinterjú alkalmával azokat felmutatni?
2017. nov. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem keresgélj még, mert van cég ahol nem kell tapasztalat vagy végzettség. Bár nem is fizetnek sokat, de tanulni, tapasztalatnak jó.

Mondjuk az nem árt ha valami alapfogalmad van és az se hátrány ha valameddig eljutottál főiskolán.

2017. nov. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Abszolutóriumot szereztem meg az elte-n. És ingyen is dolgoznék. Budapesti vagyok, de leutazom vidékre is ha kell.


Egyébként erősen kétlem, hogy elfogadnák pl. szakdogás projektet állásoknál + nem építettem még itthon egyedül önvezető autót.

2017. nov. 12. 23:52
 25/34 anonim ***** válasza:
Jajj akkor simán találsz, ne hülyéskedj már. Jelentkezni kell sok helyre.
2017. nov. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Hát eddig nem úgy néz ki :D

De elég makacs vagyok, nem nagyon szoktam feladni a dolgokat.

2017. nov. 13. 10:06
 27/34 anonim ***** válasza:
Ja mondjuk most látom, hogy multihoz mennél. Esetleg próbálkozz kisebb cégeknél is.
2017. nov. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Pont ezt magyarazom. Hogy kisebb cegeknel tapasztalat kell. Tapasztalatot meg csak multinal tudsz szerezni, ahova meg diploma kell. Ez ordogi kor.
2017. nov. 13. 11:53
 29/34 anonim ***** válasza:
Dehogyis. Kis cégnél is szerethető tapasztalat.
2017. nov. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

Nem tudom mennyire szeretheto. :D

De oda mar csak tapasztalattal vesznek fel embereket, mert kis cegeknek nincsen erre kapacitasuk. A muktiknak meg boven van.

2017. nov. 13. 15:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!