Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Furgonozás? Mennyit keresnek?...

Furgonozás? Mennyit keresnek? Vagy nemzetközi furgon?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat, véleményeket szeretnék kérni. Az egyetemen tanulok, de egyáltalán nem érdekel a szakom , utálom, nem is értem stb, a nyáron kisbusszal jártam, vezettem napi 800km-ert. Az jó volt és tökre tetszett. Most ezen gondolkodom, hogy ott hagyom a sulit és elmegyek furgonozni. Mennyi a szabadidő? Tudom hogy kevés, de pl hétvégét otthon tölthetem, vagy hogyan működik ez? Bérezés? Belföld vagy nemzetközi? Hogy kerülhetek be? Sima "B" kat. jogsim van.
2017. nov. 16. 09:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Tedd hvatásossá a jogsid, és csinálj meg min egy PÁV III-at, de inkább PÁV II.

A fizu vagy fix napi díj (7-8 ezer ft autóban töltött éjszajánként) vagy km bérezés, 13-15 ft/munka km

De arra ne számíts, higy minden hétvégén itthon vagy, főleg ha uniózol. Majd akkor jössz, ha úgy lesz fuvar. Ha körfuvarok vannak (csak példa, állandó Budapest-Barcelona-Budapest), mert valami cégnek ez kell, akkor esélyes az itthon töltött hétvége.

Lesz, hogy tachográf híján 40-50 órákat vezetsz, a szart kihajtják belőled, és örülsz ha nem halsz bele (szó szerint)

Én csinálnám, ha nem lenne családom, de mivel van, így taxis lettem.

Meggazdagodni nem fogsz belőle, de legalább nem egy irodában sasolod ahogy az életunt fejed szép lassan leolvad a nyakadról, mert szétsüti egy monitor 😂😀

2017. nov. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!